Philips A6606: sportovní sluchátka s přenosem zvuku přes lícní kosti slibují, že nic nepřeslechnete

Philips A6606: sportovní sluchátka s přenosem zvuku přes lícní kosti slibují, že nic nepřeslechnete

Letos se dočkáme od Philipsu několika nových bezdrátový sluchátek pro sportovce. Pro ty, komu vadí „ucpané“ uši mají být určena sluchátka Philips A6606.

TAA6606_OPEN-EAR-DESIGN_16x9_RGB.jpg

Ta nemají normální konstrukci, kdy máte sluchátka na uších, ale přenáší zvukové vibrace do ucha přes lícní kosti uživatele. Philips slibuje, že posluchač i tak dostane "vysoce kvalitní zvuk", zatímco uši mohou volně naslouchat zvukům v pozadí, což se hodí například v rušném prostředí. K dalšímu posílení bezpečnosti má přispět LED světlo. Tato sluchátka budou tak vhodná například pro dlouhé běhání, kdy například posloucháte audioknihy. 

TAA6606_BONE-CONDUCTION_16x9_RGB.jpg

Co se konstrukce týče, tak má být lehká, pásek vedený za krkem bude navíc vyztužen titanem, takže bude lehký, ale velmi odolný. Sluchátka samotná vodotěsná, prachotěsná a odolná proti potu (plní IP67, testuje se v e vodě, v hloubce jednoho metru dobu 30 minut).

TAA6606_LIGHTWEIGHT-TOUGH-COMFORTABLE_16x9_RGB.jpg

Udávaná výdrž na jedno nabití je 9 hodin, samozřejmě nechybí ani integrovaná dvojce mikrofonů pro vyřizování telefonních hovorů. Nabíjí se přes USB-C, pro připojení slouží Blutooth 5.0. Novinka má být v podeji od dubna, cena zatím není známá.

Zdroj: Philips

Určitě si přečtěte

Články odjinud