Philips do konce roku nabízí Ambilight TV na zkoušku, cashback na soundbary a T-Mobile Go zdarma

Philips do konce roku nabízí Ambilight TV na zkoušku, cashback na soundbary a T-Mobile Go zdarma

Z aktuálně uzavřených prodejen a opatrnějšího přístupu lidí k větším nákupům mohou nakonec těžit ti, kdo uvažují o pořízení nového televizoru a soundbaru. Philips kombinuje rovnou tři různé prodejní akce. Ambilight na zkoušku, T-Mobile TV Go  na dva měsíce zdarma a cashbacku při zakoupení soundbaru. Všechny zmíněné akce byly již spuštěny a trvají až do konce roku, tedy 31. 12. 2020.

Ambilight na zkoušku

Už před létem Philips TV and Sound spustil svoji úspěšnou prodejní akci, ve které si zdarma mohli zájemci vyzkoušet ve svých domovech televizor s Ambilightem. Nyní svoji akci opakuje. Jak to funguje? Zákazník si v některé z vybraných prodejen zakoupí televizor a pokud s ním nebude spokojený, může ho během 30 dnů bezplatně vrátit buď přímo v prodejně, nebo v případě e-shopu poslat televizor kurýrem. Prodejce mu poté vrátí peníze. Podrobnosti k zde.

Cashback na soundbary Philips

Další akce se týká zvukových projektorů neboli soundbarů, které jsou stále oblíbenější. Pokud se rozhodnete povýšit svůj zvukový zážitek při sledování filmů, seriálů, ale i sportu, tak nyní lze ušetřit až 2 500 Kč při koupi vybraných soundbarů Philips.

238403540alt2.jpg
Bezdrátový 3.1kanálový soundbar Philips TAPB603/10 s výkonem 320 W a Dolby Atmos.

Co je potřeba? Do 31. ledna registrovat nákup na webu, přiložit kopii účtenky a po schválení přijde požadovaná částka zpět na účet zákazníka. Více zde.

T-Mobile Go zdarma

A poslední akce je spojená s touto internetovou televizí. Ke každému zakoupenému televizoru Philips s Android TV získá novopečený majitel v rámci předvánoční akce voucher na internetovou TV od T-Mobilu na dva měsíce zdarma. Internetovou televizi je možné sledovat na aplikaci, která je ke stažení pro operační systém Android TV. Televize T-Mobile Go slibuje jednoduché ovládání, sledování a širokou nabídku českých i zahraničních programů. Více  zde.

Zdroj: Philips

Určitě si přečtěte

Články odjinud