10
Fotogalerie

Philips Fidelio L3: nová prémiová sluchátka s aktivním potlačením hluku míří proti nejlepším

Philips na jaře začal prodávat model PH805, velmi pohodlná sluchátka s aktivním potlačením hluku za opravdu rozumnou cenu. Nyní se cílí výše, vypadá to, že Bose a Sony budou mít soupeře, který bude soutěžit o příčky nejvyšší. 

Nová sluchátka Philips Fidelio L3 svým číselným označení odkazují na nový drátový model Fidelio X3. Půjde o  prémiový model s dobou výdrže 30 hodin na jedno nabití s aktivním potlačením hluku a 35 hodin bez. Rychlé 15 minutové dobití se postará o energii na dalších 6 hodin poslechu.

 

Sluchátka s Bluetooth 5.0 budou podporovat kodeky aptX HD, aptX, AAC a SBC. O potlačení hluku se stará hybridní ANC a čtyři mikrofony, které snímají okolní hluku. Další mikrofon je určen pouze pro odstranění nežádoucího rušení hlasu při hovorech, hlasový asistenti Google a Alexa jsou podporováni také. Maximální pohodlí a izolaci mají zajistit kožené náušníky s paměťovou pěnou. Odolnost a nízkou hmotnost hlavového mostu zajišťuje hliníkový rám, krytý kůží Muirhead.

Sluchátka lze samozřejmě připojit i kabelem, nesou logo Hi-Res, tudíž pro jejich plné využití se bude právě kabelové připojení hodit. Ovládání má být dotekové, nemá chybět senzor, který po sejmutí automaticky pozastaví přehrávání hudby.

Philips Fidelio L3 nebudou rozhodně levná sluchátka, předběžná oficiální cena je 349 Euro (9 300 Kč), takže bude velmi podobná, jako mají prémiové modely ostatních značek. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud