Philips Fidelio L3: nová prémiová sluchátka s aktivním potlačením hluku míří proti nejlepším

11. září 2020
TWEET SDÍLET

Philips na jaře začal prodávat model PH805, velmi pohodlná sluchátka s aktivním potlačením hluku za opravdu rozumnou cenu. Nyní se cílí výše, vypadá to, že Bose a Sony budou mít soupeře, který bude soutěžit o příčky nejvyšší. 

Nová sluchátka Philips Fidelio L3 svým číselným označení odkazují na nový drátový model Fidelio X3. Půjde o  prémiový model s dobou výdrže 30 hodin na jedno nabití s aktivním potlačením hluku a 35 hodin bez. Rychlé 15 minutové dobití se postará o energii na dalších 6 hodin poslechu.

 

Sluchátka s Bluetooth 5.0 budou podporovat kodeky aptX HD, aptX, AAC a SBC. O potlačení hluku se stará hybridní ANC a čtyři mikrofony, které snímají okolní hluku. Další mikrofon je určen pouze pro odstranění nežádoucího rušení hlasu při hovorech, hlasový asistenti Google a Alexa jsou podporováni také. Maximální pohodlí a izolaci mají zajistit kožené náušníky s paměťovou pěnou. Odolnost a nízkou hmotnost hlavového mostu zajišťuje hliníkový rám, krytý kůží Muirhead.

Sluchátka lze samozřejmě připojit i kabelem, nesou logo Hi-Res, tudíž pro jejich plné využití se bude právě kabelové připojení hodit. Ovládání má být dotekové, nemá chybět senzor, který po sejmutí automaticky pozastaví přehrávání hudby.

Philips Fidelio L3 nebudou rozhodně levná sluchátka, předběžná oficiální cena je 349 Euro (9 300 Kč), takže bude velmi podobná, jako mají prémiové modely ostatních značek. 

Témata článku: Hi-Fi, Sluchátka, Bluetooth, Philips, ANC, aptX

Určitě si přečtěte

15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

Když se chcete podívat na povedený film zdarma a česky, nemusíte "pirátit". Vybrali jsme 15 filmů, které najdete na YouTube či Seznam.cz, jsou zcela zdarma a přitom určitě stojí za shlédnutí. Najdete zde zástupce více žánrů, takže si určitě vyberete (a případně rozšíříte rozhled).

15 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Filmy zdarma
40 sex symbolů sedmdesátých let

40 sex symbolů sedmdesátých let

Ornella Muti, Laura Antonelli, Jane Birkin, Jacqueline Bisset, Farrah Fawcett, Maria Schneider a Sylvia Kristel aneb Bože, jak hluboko klesly Emmanuelly při Posledním tangu v Paříži. Odhalené scény slavných hereček.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2020/2021

EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2020/2021

Které reproduktory, subwoofer či AV přijímač považuje EISA za nejlepší a nejzajímavější ve svých kategoriích? Nechybí ani soundbary.

6 Jaromír Puk

Jaromír Puk
EISA
EISA: nejlepší televizory, projektor a multimediální přehrávač pro rok 2020/2021

EISA: nejlepší televizory, projektor a multimediální přehrávač pro rok 2020/2021

Přestože se letos všechny velké akce a veletrhy se spotřební elektronikou ruší, tak každoročního vyhlášení nejlepších produktů dle asociace EISA jsme se dočkali. Podívejte se, co EISA považuje za to nejlepší.

17 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory
13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme nejlepší filmy s tematikou cest lidí do vesmíru. Takové, které nejlépe přiblíží zážitky astronautů a přitom vás dobře zabaví. Rovnou přidáme informaci, kde se na ně můžete legálně kouknout na internetu.

19 Ondřej Králík

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět