18
Fotogalerie

Philips s novými hybridními True Wireless sluchátky Fidelio T1 míří do nejvyšší kategorie

Sluchátka Philips řady Fidelio vždy patřila k nejlepším, a to jak po zvukové stránce, tak po té konstrukční. Novinkou z této prémiové třídy jsou True Wireless sluchátka Fidelio T1.

Novinka má mít samozřejmě aktivní potlačení okolního hluku. Co je ale zajímavé, tak měniče jsou zde dva a Philips jako jeden z mála výrobců zvolil u TWS sluchátek hybridní konstrukci – tj. o basy se stará 10mm dynamický měnič, o výšky a středy měnič tlakový. 

T1-WT-D2.jpg

Dodávané pěnové nástavce pak poslouží jak pro lepší izolaci, tak mají zajisti vyšší pohodlí a stabilitu v uchu – potěší fakt, že v balení má být rovnou šest různých velikostí.

T1-BK-D5.jpg

O kvalitní přenos zvuku se má postarat Bluetooth 5.2 a především výborný Hi-Res kodek LDAC. Multipoint je podporován také. Co se mikrofonů týče, tak těch je rovnou šest, vždy po třech v každém sluchátku, podporován je hlasový asistent Google Assistant. Konstrukce má být odolná proti vodě (plní IPX 4). Dotekové ovládání má být plně konfigurovatelné za pomoci aplikace Philips Headphones

Výdrž sluchátek je 9 hodin na jedno nabití, spolu s pouzdrem pak 25 hodin. Když ANC vypnete, tak se dostanete na fantastických 13 hodin a celkových 35 hodin. Samozřejmostí je automatická pauza při vyjmutí z ucha. 

Cena zatím není známá, nicméně dle výčtu vlastností to vypadá, že Philips s novými hybridními True Wireless sluchátky Fidelio T1 míří proti současné špičce TWS sluchátek. 

Zdroj: Philips

Určitě si přečtěte

Články odjinud