Philips SN503: nová sportovní špuntová Bluetooth sluchátka vám změří i tep

7. února 2020
TWEET SDÍLET

Nová sluchátka Philips SN503 míří na aktivní běžce. Novinka umí měřit tep a je kompatibilní se všemi nejpoužívanějšími aplikacemi pro aktivnější jedince – Apple Health Kit, Google Fit, Runkeeper, Pola Beat, Runtatstic, Codoon a Endomondo. Podle výrobce má být přesnost stejná, jako když se měří hrudním pásem.

Sluchátka jsou odolná proti potu, vodě a prachu (plní IPX 5), se zapnutým měřením tepu nabídne 6 hodin poslechu, rychlé 15 minutové dobíjení poskytne energii na další hodinu tréningu. Komfort zajišťují tři různé velikostí nástavců, potěší také jisticí opěrka, která brání uvolnění sluchátka i při velmi dynamických pohybech. 

Měniče s neodymovým magnetem mají průměr 6 mm, in-ear sluchátka mají poskytnou dobrou pasivní izolaci okolních hluků. Dle Philipsu zvuk má být detailní s poctivými basy. Bluetooth je ve verzi 5.0, chytré párovaní automaticky  vyhledá zdroj zvuku. Samozřejmě nechybí mikrofon, ovládání hlasitosti, přehrávání či tlačítko pro příjem hovoru.

Novinka bude zcela jistě zajímavá pro rekreační běžce, kteří nemají další zařízení na měření tepu, neboť zejména hrudní pás poskytuje podrobnější metriku výkonu, než pouhé měření tepu. 

Předpokládaná cena je 129 Euro, což znamená cenu lehce přes 3 000 Kč.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, Philips, Bluetooth

Určitě si přečtěte

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

Sharon Stone, Gina Gershon, Salma Hayek, Cameron Diaz, Demi Moore, Pamela Anderson, Kate Winslet, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley nebo Nicole Kidman a jejich odhalené scény ve filmech.

13 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
14 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

14 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

Jako domácí sluchátka označujeme rozměrnější a pohodlnější sluchátka pro dlouhodobější poslech: například hudby u počítače, domácího Hi-Fi, ale i televizoru. Vybrali jsme ta nejlepší.

94 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Sluchátka
13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme nejlepší filmy s tematikou cest lidí do vesmíru. Takové, které nejlépe přiblíží zážitky astronautů a přitom vás dobře zabaví. Rovnou přidáme informaci, kde se na ně můžete legálně kouknout na internetu.

19 Ondřej Králík

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy