16
Fotogalerie

Philips SN503: nová sportovní špuntová Bluetooth sluchátka vám změří i tep

Nová sluchátka Philips SN503 míří na aktivní běžce. Novinka umí měřit tep a je kompatibilní se všemi nejpoužívanějšími aplikacemi pro aktivnější jedince – Apple Health Kit, Google Fit, Runkeeper, Pola Beat, Runtatstic, Codoon a Endomondo. Podle výrobce má být přesnost stejná, jako když se měří hrudním pásem.

Sluchátka jsou odolná proti potu, vodě a prachu (plní IPX 5), se zapnutým měřením tepu nabídne 6 hodin poslechu, rychlé 15 minutové dobíjení poskytne energii na další hodinu tréningu. Komfort zajišťují tři různé velikostí nástavců, potěší také jisticí opěrka, která brání uvolnění sluchátka i při velmi dynamických pohybech. 

Měniče s neodymovým magnetem mají průměr 6 mm, in-ear sluchátka mají poskytnou dobrou pasivní izolaci okolních hluků. Dle Philipsu zvuk má být detailní s poctivými basy. Bluetooth je ve verzi 5.0, chytré párovaní automaticky  vyhledá zdroj zvuku. Samozřejmě nechybí mikrofon, ovládání hlasitosti, přehrávání či tlačítko pro příjem hovoru.

Novinka bude zcela jistě zajímavá pro rekreační běžce, kteří nemají další zařízení na měření tepu, neboť zejména hrudní pás poskytuje podrobnější metriku výkonu, než pouhé měření tepu. 

Předpokládaná cena je 129 Euro, což znamená cenu lehce přes 3 000 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud