8
Fotogalerie

Philips T8505: nová True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku

Loni Philips přidal do nabídky svá zcela bezdrátová sluchátka Philips SHB2515 s pouzdrem, které zajišťuje výdrže přes 100 hodin. Letos rozšiřuje True Wireless řadu o dva nové modely Philips T8505 a T5505, dva s aktivním potlačením hluku.

Se sluchátky T8505 míří Philips do prémiové třídy. O kvalitu zvuku se mají postarat 13mm měniče s neodymovými magnety, aby vás nic nerušilo tak má kombinovat dle svých slov "excelentní pasivní izolaci hluku" a hybridní aktivní potlačení hluku. Ovládání má být dotekové, nechybí dvojice mikrofonů pro vyřizování telefonních hovorů. Potěší fakt, že se výrobce nesnaží napodobit design některých populárních modelů, ale má vlastní design, který si odnesl ocenění Red Dot.

Pro připojení slouží Bluetooth 5.0, nemá chybět Google Fast Pair, či podpora hlasových asistentů Google Assistant a Siri. Baterie má vydržet 5 hodin na jedno nabití (a 6 hodin s vypnutým ANC), pouzdro má dodat dalších 18 hodin, nabíjení je přes USB-C. Sluchátka budou patřit mezi ty odolnější, výrobce uvádí IPX 4. 

True Wireless model Philips T5505 má nabídnout podobné funkce, ale nižší cenu a opět nemá chybět aktivní potlačení hluku, o zvuk se mají starat 8 mm měniče.

philips-t5505-true-wireless-1024x576.png
Philips T5505

Bluetooth 5.0 doplní opět Google Fast Pair, nechybí podpora hlasových asistentů Google Assistant a Siri. Výdrž má být 4,5 hodiny s ANC (či 5 hodin bez ANC), pouzdro poskytne dobije celkem další 15 hodin. Opět výrobce uvádí výrobce uvádí prachu a vodě odolnost dle IPX 4.

Nová True Wireless sluchátka se začnou prodávat v říjnu, ceny zatím nejsou známy. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud