Philips T8505: nová True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku

6. září 2020
TWEET SDÍLET

Loni Philips přidal do nabídky svá zcela bezdrátová sluchátka Philips SHB2515 s pouzdrem, které zajišťuje výdrže přes 100 hodin. Letos rozšiřuje True Wireless řadu o dva nové modely Philips T8505 a T5505, dva s aktivním potlačením hluku.

Se sluchátky T8505 míří Philips do prémiové třídy. O kvalitu zvuku se mají postarat 13mm měniče s neodymovými magnety, aby vás nic nerušilo tak má kombinovat dle svých slov "excelentní pasivní izolaci hluku" a hybridní aktivní potlačení hluku. Ovládání má být dotekové, nechybí dvojice mikrofonů pro vyřizování telefonních hovorů. Potěší fakt, že se výrobce nesnaží napodobit design některých populárních modelů, ale má vlastní design, který si odnesl ocenění Red Dot.

Pro připojení slouží Bluetooth 5.0, nemá chybět Google Fast Pair, či podpora hlasových asistentů Google Assistant a Siri. Baterie má vydržet 5 hodin na jedno nabití (a 6 hodin s vypnutým ANC), pouzdro má dodat dalších 18 hodin, nabíjení je přes USB-C. Sluchátka budou patřit mezi ty odolnější, výrobce uvádí IPX 4. 

True Wireless model Philips T5505 má nabídnout podobné funkce, ale nižší cenu a opět nemá chybět aktivní potlačení hluku, o zvuk se mají starat 8 mm měniče.

Klepněte pro větší obrázek
Philips T5505

Bluetooth 5.0 doplní opět Google Fast Pair, nechybí podpora hlasových asistentů Google Assistant a Siri. Výdrž má být 4,5 hodiny s ANC (či 5 hodin bez ANC), pouzdro poskytne dobije celkem další 15 hodin. Opět výrobce uvádí výrobce uvádí prachu a vodě odolnost dle IPX 4.

Nová True Wireless sluchátka se začnou prodávat v říjnu, ceny zatím nejsou známy. 

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Novinky, Philips, True Wireless, Bluetooth, ANC


40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Vyzývavá krása, rafinovanost, nevinnost i perverzní voyeurské fantazie. Filmaři už se sexu ve filmu nebáli, a tak dala 80. léta vzniknout řadě kultovních ženských erotických symbolů.

Marek Čech
Filmy a seriály