Philips: troje nová bezdrátová odolná sluchátka Go Sports, nechybí ani velký model

2. února 2021
TWEET SDÍLET

Většina výrobců nabízí bezdrátová sluchátka, ale u sportovních variant začíná většina sázet na True Wireless modely.  Což pokud sportujete, tak nemusí vyhovovat každému. Do fitka pro proč ne, ale pro dynamičtější využití to už optimální nemusí být.

Philips letos přidává do svých sportovních rovnou čtyři rozdílné konstrukce, lze si taky vybrat podle vkusu, druhu sportu, využití, případně jak moc se chcete potlačit okolní hluk.  O nejméně obvyklém řešení, nových sluchátkách Philips A6606 jsme už psali, zde se podíváme na zbylou trojici.

Philips A7306 Sports True Wireless (TWS)

Klepněte pro větší obrázek

Letošní vlajková loď Philips Sound mají být sluchátka A7306 True Wireless. Mají integrovaný monitor srdečního tepu (kompatibilní s populárními aplikacemi), ukládací pouzdro má automatické čištění UV zářením (spustí se na 20 sekund po vložení sluchátek do pouzdra). Slibují vysokou odolnosti, mají stupeň krytí IP57 (což znamená, že zvládnou 30 minut pod vodou v hloubce 1 metru). 

Výdrž na jedno nabití je 6 hodin, pouzdro přidává dalších 18 hodin. O zvuk se starají 9 mm měniče, dva mikrofony v každém sluchátku pak o kvalitní zvuk při telefonních hovorech. Samotná ergonomie se dá individuálně přizpůsobit, na výběr je ze tří různých barevných špuntů a tří odnímatelných spon na uši. To zajistí maximální stabilitu. 

​Philips A4216: sportovní BT náhlavní sluchátka

Klepněte pro větší obrázek

Pokud máte rádi klasickou konstrukci a nechcete špunty v uších, tak se vám budou líbit sluchátka Philips A4216. Mají být vhodná pro všechny sportovní a outdoorové aktivity a jsou odolné proti vodě, prachu a potu (IP 55).

Odvětrávání zajišťují prodyšné vložky z paměťové pěny, chladivé materiály se starají, aby posluchači nebylo na uši vedro. A protože se člověk samozřejmě při sportu zpotí, nesmí chybět ani omyvatelné náušníky. Přes použitá prodyšných materiálů Philips slibuje „vynikající pasivní potlačení okolního hluku“. Uvidíme...

O zvuk samotný se starají velké 40mm měniče, dle výrobce mají nabídnout „vynikající detailní zvuk s intenzivní reprodukcí basů“. Výdrže na jedno nabití má být dlouhých 35 hodin, pro připojení se využívá Bluetooth 5.0, nemá chybět ale ani možnost připojení kabelem s konektorem jack 3,5mm. 

Philips A3206: bezdrátová sluchátka do uší

Klepněte pro větší obrázek

Poslední novinkou bude Philips A3206, univerzální model je určen pro běžce, pěší turisty i do posilovny.. Ten má oblíbenou, univerzální lehkou konstrukci spíše peckového charakteru, nejde tedy o špunty, které se „cpou“ do uší, stabilitu zajišťují opěrky (opět je na výběr ze tří velikostí). Spojovací kabel za krkem bude vyztužený kevlarem, má mít reflexní úpravu. Na kabelu třítlačítkový ovladač s integrovaným mikrofonem, podporováni jsou hlasový asistenti Google Assistant a Siri. 

Ultralehká sluchátka odolná proti potu, prachu, nechybí vodotěsnost (IP57). Na jedno nabití mají hrát 10 hodin, o zvuk se starají velké 13,6mm měniče.

Všechny modely se začnou prodávat v dubnu, ceny zatím nejsou známé. 

Zdroj: Philips

Témata článku: Bezdrátová sluchátka, Novinky, Bluetooth, Philips, Bezdrátová sluchátka na Heureka.cz


25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
Proč si předplatit HBO Max? Třeba kvůli těmto seriálům. Vybrali jsme ty nejlepší

Proč si předplatit HBO Max? Třeba kvůli těmto seriálům. Vybrali jsme ty nejlepší

Přiznejme si, že právě právě seriály jsou tím, proč jsou streamovací služby tak oblíbené. Komfort, kvalita, titulky, na HBO i tradičně solidní dabing. Nabízíme přehled těch nejlepších seriálů z HBO Max. Vybrali jsme jak ty známé, tak i skrytější skvosty.

Jaromír Puk
HBO Max
Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Nejlepší filmy na Netflixu v roce 2021. Všechny mají český dabing nebo titulky

Tyto filmy byly v roce 2021 na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o oblíbenost, kterou sleduje web FlixPatrol a počítá z ní souhrnné žebříčky.

Ondřej Králík
Netflix
25 nejlepších hororů všech dob. Víme, kde je najdete on-line

25 nejlepších hororů všech dob. Víme, kde je najdete on-line

Průlet filmovým děsem od dvacátých let minulého století do současnosti. Nejstrašidelnější horory, které prověřil čas, i tituly, které se snaží tento žánr se všemi jeho odnožemi posouvat dál.

Marek Čech
Filmy on-line
25 nejlepších klasických českých komedií. Víme, kde jsou online

25 nejlepších klasických českých komedií. Víme, kde jsou online

Zaměřili jsme se na české nebo československé komedie, které vznikly od 30. let minulého století do současnosti. Vybrali jsme ty nejlepší, nejnavštěvovanější, nebo pro danou dobu něčím typické.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Jak jsem vybíral, kupoval a nakonec nastavoval svůj nový OLED televizor Sony

Jak jsem vybíral, kupoval a nakonec nastavoval svůj nový OLED televizor Sony

Jak se dobře zorientovat při koupi televizoru, co chtít, co koupit, jak koupit a proč nastavit to/ono. Článek není jen o testu konkrétního televizoru, ale má komplexnější pojetí se subjektivněji laděným nádechem.

Alexandr Bray
Google TVRecenzeTestAndroid TV4K TVSonyUživatelské recenzeTestyPrůvodce nákupem