Philips: Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém, který získal prestižní ocenění EISA

29. srpna 2011

Philips přenáší kvalitu zvuku do další úrovně: nový Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém nabízí křišťálově čistý zvuk z nejnovějších reproduktorů ClariSound a zároveň umožňuje přístup k vaší oblíbené hudbě kdekoliv ve vaší domácnosti. Hi-Fi systém s označením MCi8080 spolu se síťovým hudebním přehrávačem NP3700, které jsou k dostání i jako set s označením WMS8080 právě díky těmto funkcím získali titul Evropský kompaktní systém roku 2011-12 od asociace EISA.

Pomocí funkce MultiroomMusic nezáleží na tom, v jaké části domu či bytu se právě nacházíte. Kdykoli si můžete vychutnat různé písně v různých místnostech nebo v každé místnosti nechat hrát stejnou hudbu a to vše pouhým dotykem obrazovky. Ze 160GB harddisku vašeho Hi-Fi systému WMS8080 tak můžete snadno veškerou hudbu přenášet až do pěti hudebních stanic umístěných kdekoliv ve vaší domácnosti.

Dokonalý zvuk z reproduktorů ClariSound

Nový Multiroom Hi-Fi systém od společnosti Philips naplní místnost čistým zvukem prostřednictvím nových reproduktorů ClariSound. Pro získání dokonalých frekvencí, je výškový reproduktor umístěn v horní části reproduktorové skříně, čímž přispívají k obnoveníbohatství a hloubky originálního přednesu avyplní tak váš prostorčistým a věrným zvukem.Díky celkové konstrukci reproduktorů má zvuk zároveň čisté a pevné basy.

Svět hudby na dosah ruky

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje přístup k Vaší hudbě, bez ohledu na zdroj nebo formát:

  • Poslechnete si všechna svá digitální hudební alba uložená na externím USB pevném disku. Můžete mít kdykoliv k dispozici až 2000 alb a nemusíte zapínat počítač, když budete mít chuť si poslechnout svou oblíbenou skladbu.
  • Prozkoumáte přes deset tisíc stanic internetových rádií z celého světa pouhým stisknutím tlačítka. Případně můžete poslouchat své oblíbené místní stanice tradičním způsobem.
  • Bezdrátově přenesete hudbu a fotografie z počítače nebo domácího serveru a to ve skvělé kvalitě.

Kromě toho můžete přehrávat oblíbené skladby z CD / DVD přehrávače, připojit jiná USB zařízení, dokonce i iPod nebo iPhone.

Jednoduchost použití

Barevný dotykový displej systému Multiroom Hi-Fi umožňuje snadno procházet obsah vaší hudební sbírky. Zároveň pomocí aplikace Philips remote se váš iPhone, iPod Touch či Android smartphone může v mžiku změnit v komplexní dálkové ovládání.

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem vašim oblíbeným skladbám, ať jste v jakékoliv místnosti. Díky spojení s elegantního designu a prvotřídní povrchové úpravy se hodí do každé domácnosti, kterou naplní kvalitním a autentickým zvukem.

Set Hi-Fi systému se síťovým hudebním přehrávačem s označením WMS8080 je možné zakoupit za zvýhodněných 21 990 Kč, případně každé samostatně jako MCi8080 za 19 990 Kč a NP3700 za 5 990 Kč.

Další informace o řadě audio produktů Philips naleznete na adrese www.philips.cz

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

32 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
První OLED TV od Xiaomi je high-end, který uspokojí i hráče

První OLED TV od Xiaomi je high-end, který uspokojí i hráče

39 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
XiaomiOLEDTelevizory
Vybrali jsme 15 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Od levných až po špičku

Vybrali jsme 15 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Od levných až po špičku

Vybrali jsme ty nejzajímavější bezdrátové reproduktory. Od malých do kapsy až po větší do domácnosti, které nabízejí výborný poměr cena/výkon.

36 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Reproduktory
Pozor. Konec DVB-T neznamená konec koncesionářských poplatků pro ČT a ČRo

Pozor. Konec DVB-T neznamená konec koncesionářských poplatků pro ČT a ČRo

** Necháte si televizor s DVB-T? Poplatky se vás stejně týkají. ** Jaký je oficiální výklad zákona a co říkají ČT a ČRo? ** Proč je zákon špatně a měl by se změnit?

92 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
Přechod na DVB-T2DVB-T2
EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2020/2021

EISA: nejlepší AV produkty pro domácí kino pro rok 2020/2021

Které reproduktory, subwoofer či AV přijímač považuje EISA za nejlepší a nejzajímavější ve svých kategoriích? Nechybí ani soundbary.

6 Jaromír Puk

Jaromír Puk
EISA
13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

13 nejlepších filmů o dobývání vesmíru. Víme, kde si je můžete pustit online

Vybrali jsme nejlepší filmy s tematikou cest lidí do vesmíru. Takové, které nejlépe přiblíží zážitky astronautů a přitom vás dobře zabaví. Rovnou přidáme informaci, kde se na ně můžete legálně kouknout na internetu.

19 Ondřej Králík

Ondřej Králík
Filmy, které musíte vidět