Philips: Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém, který získal prestižní ocenění EISA

Philips přenáší kvalitu zvuku do další úrovně: nový Philips Wi-Fi Multiroom Hi-Fi systém nabízí křišťálově čistý zvuk z nejnovějších reproduktorů ClariSound a zároveň umožňuje přístup k vaší oblíbené hudbě kdekoliv ve vaší domácnosti. Hi-Fi systém s označením MCi8080 spolu se síťovým hudebním přehrávačem NP3700, které jsou k dostání i jako set s označením WMS8080 právě díky těmto funkcím získali titul Evropský kompaktní systém roku 2011-12 od asociace EISA.

Pomocí funkce MultiroomMusic nezáleží na tom, v jaké části domu či bytu se právě nacházíte. Kdykoli si můžete vychutnat různé písně v různých místnostech nebo v každé místnosti nechat hrát stejnou hudbu a to vše pouhým dotykem obrazovky. Ze 160GB harddisku vašeho Hi-Fi systému WMS8080 tak můžete snadno veškerou hudbu přenášet až do pěti hudebních stanic umístěných kdekoliv ve vaší domácnosti.

Dokonalý zvuk z reproduktorů ClariSound

Nový Multiroom Hi-Fi systém od společnosti Philips naplní místnost čistým zvukem prostřednictvím nových reproduktorů ClariSound. Pro získání dokonalých frekvencí, je výškový reproduktor umístěn v horní části reproduktorové skříně, čímž přispívají k obnoveníbohatství a hloubky originálního přednesu avyplní tak váš prostorčistým a věrným zvukem.Díky celkové konstrukci reproduktorů má zvuk zároveň čisté a pevné basy.

Svět hudby na dosah ruky

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje přístup k Vaší hudbě, bez ohledu na zdroj nebo formát:

  • Poslechnete si všechna svá digitální hudební alba uložená na externím USB pevném disku. Můžete mít kdykoliv k dispozici až 2000 alb a nemusíte zapínat počítač, když budete mít chuť si poslechnout svou oblíbenou skladbu.
  • Prozkoumáte přes deset tisíc stanic internetových rádií z celého světa pouhým stisknutím tlačítka. Případně můžete poslouchat své oblíbené místní stanice tradičním způsobem.
  • Bezdrátově přenesete hudbu a fotografie z počítače nebo domácího serveru a to ve skvělé kvalitě.

Kromě toho můžete přehrávat oblíbené skladby z CD / DVD přehrávače, připojit jiná USB zařízení, dokonce i iPod nebo iPhone.

Jednoduchost použití

Barevný dotykový displej systému Multiroom Hi-Fi umožňuje snadno procházet obsah vaší hudební sbírky. Zároveň pomocí aplikace Philips remote se váš iPhone, iPod Touch či Android smartphone může v mžiku změnit v komplexní dálkové ovládání.

Philips Multiroom Hi-Fi systém umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem vašim oblíbeným skladbám, ať jste v jakékoliv místnosti. Díky spojení s elegantního designu a prvotřídní povrchové úpravy se hodí do každé domácnosti, kterou naplní kvalitním a autentickým zvukem.

Set Hi-Fi systému se síťovým hudebním přehrávačem s označením WMS8080 je možné zakoupit za zvýhodněných 21 990 Kč, případně každé samostatně jako MCi8080 za 19 990 Kč a NP3700 za 5 990 Kč.

Další informace o řadě audio produktů Philips naleznete na adrese www.philips.cz

Určitě si přečtěte

Články odjinud