Poslední žoldák: Jean-Claude Van Damme bude kopat pro Netflix, v traileru ukazuje, že pořád opravdu umí

9. června 2021
TWEET SDÍLET

Jean-Claude Van Damme bude letos sice slavit šedesátku, ale řemeslo akčního hrdiny nemíní pověsit na hřebík. Pro Neflix natočil akční komedii s příznačným názvem Poslední žoldák. 

Zahraje si bývalého legendárního agenta tajné služby. Poté, co je jeho syn falešně obviněn vládou z obchodu se zbraněmi a drogami, se musí vrátit do Francie. JCVD bude se samozřejmě muset vypořádat i s mafií.  

Klepněte pro větší obrázek

Film režíruje David Charhon, který má za sebou čtyři komedie, což značně napovídá, jaké film bude mít ražení, ostatně k filmu také napsal scénář. Trailer ukazuje, že Jean-Claude Van Damme i na prahu důchodového věku se populární herec udržuje ve formě. Ostatně ti pozornější si loni v době Covidu mohli všimnout, že na svůj kanál nahrál videa, kde názorně ukazuje a trpělivě vysvětluje, jak cvičit, posilovat a dělat strečink. 

Film Poslední žoldák má mít na Netflixu premiéru o prázdninách – 30.7.2021.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Trailer