8
Fotogalerie

Prémiová novinka Technics SA-C600 kombinuje síťový přehrávač, CD přehrávač a receiver

Zajímavou novinkou od Technicsu je nový kompaktní síťový CD přijímač SA‑C600, který je součástí nové řady Premium C600, výrobce k němu doporučuje připojit designově a zvukově sladěný firemní reproduktorový systém Technics SB‑C600, který byl představen loni, ale samozřejmě můžete připojit jakoukoliv reprosoustavu.

4.JPG

Systém kombinuje analogový FM a digitální DAB+ přijímač, na vrchní straně je CD přehrávač s horním vkládáním, poslední a pro mnohé asi nejdůležitější částí je síťový přehrávač s podporou streamovacích služeb Spotify Connect, TIDAL, Deezer, Amazon Music, nechybí integrovaný ChromeCast s funkcí multiroom. Samozřejmostí je kompatibilita s AirPlay 2.

Nechybí ale ani kvalitní vstup pro gramofon s MM přenoskou, linkový vstup a dva digitální vstupy (koaxiální a optický), potěší USB vstup pro přímé připojení počítače. Bluetooth je samozřejmostí, optický vstup podporuje automatické zapnutí přístroje při vstupním signálu, což se využívá při ozvučení a připojení televizoru.

960x0.jpg

Systém podporuje přehrávání MP3, AAC, ALAC, AIFF, FLA a WAV souborů až do kvality 384 kHz/32bit, či DSD (2,8 MHz/5,6MHz/11,2 MHz), nechybí MQA dekodér. 

Co se zesilovače týče, tak se chlubí plně digitální technologii založenou na firemním JENO Engine (Jitter Elimination and Noise-Shaping Optimization), udávaný výkon je 2x 60 W/4 ohmů, basy lze ještě posílit aktivní subwoofer, který má na zadní straně linkový výstup.

SA-C600 bude v Evropě prodávat od února 2022. Bude se dodávat v elegantním těle s horní deskou z kartáčovaného hliníku ve stříbrné nebo černé barvě, předběžná cena je 999 Euro (zhruba 25 000 Kč).

Zdroj: Technics

Určitě si přečtěte

Články odjinud