8
Fotogalerie

Prémiová sluchátka Technics EAH-A800 s aktivním potlačením hluku budou mít 50 hodin výdrž a LDAC kodek

Japonský Technics představil svoje nová sluchátka s aktivním potlačením hluku. Jak je pro tuto prémiovou značku Panasonicu zvykem, tak se nová náhlavní sluchátka Technics EAH-A800 budou chlubit nejen parádním designem. Výrobce slibuje nejen vynikající kvalitu zvuku a špičkové potlačení hluku, mají také poskytnout vynikající kvalitou hovorů. 

4-a800-business_210624_0214_02_51799017909_o.jpg

O zvuk se stará nově vyvinutý 40mm dynamický měnič s volným okrajem membrány a okrajovou částí složenou z různých vícevrstvých materiálů. To má zajistit čistý zvuk a hluboké basy. Použití tenkovrstvých polymerových kondenzátorů (technologie používaná u Hi-Fi zesilovačů Technics) dle výrobce usnadňuje stabilní proud procházející zvukovými obvody, což omezuje zkreslení a generuje skvělý zvuk.

Sluchátka podporují nejkvalitnější kodek LDAC a také současné připojení k dvojici zařízení (multipoint). Výborná je udávaná výdrž baterie – má zajistit 50 hodin poslechu hudby nebo 30 hodin hovoru.

eah-a800_e_s_left_51797704037_o.jpg

Co se kvality hovorů týče, ty dostalo na starost osm mikrofonů. Čtyři mikrofony MEMS pracují současně, aby zachytily hlas a další čtyři mikrofony s technologií formování paprsku s redukcí šumu se aktivují současně z obou stran, aby snížily okolní šum. Výsledkem je účinné odfiltrování okolních ruchů a přenos čistého hlasu. Sluchátka mají mít také účinné potlačení hluku větru.

O potlačení hluku se bude start technologie duálního hybridního potlačení hluku Technics. Kombinuje digitálním a analogovým zpracování pro dosažení nejlepších výsledků. Lze také nastavit buď režim přirozeného prostředí (zachycuje veškerý okolní hluk), nebo na režim zvýšené pozornosti ( zachycuje zvuky ve frekvenčním rozsahu lidského hlasu). 

Sluchátka EAH-A800 mají náušníky z paměťové pěny, samotná sluchátka uložit do kompaktního přenosného pouzdra. 

Nová prémiová sluchátka Technics EAH-A800 mají oficiální cenu 8 999 Kč.

Určitě si přečtěte

Články odjinud