Prémiový OLED televizor Loewe Iconic má kombinovat prémiový design, kvalitní obraz a 360W soundbar

Prémiový OLED televizor Loewe Iconic má kombinovat prémiový design, kvalitní obraz a 360W soundbar

Německý výrobce televizorů Loewe byl u nás dříve poměrně populární, nicméně postupně přes jeho orientaci na prémiový segment trhu se propadal do stále větších problémů. Po restartu začal uvádět nové modely.

Nyní do své nabídky přidává nový, designově výrazný model televizoru, jak je ostatně pro tuto společnost typické. Loewe iconic je dle výrobce víc než jen vysoce kvalitní televizor se zvukovým systémem, Loewe iconic je „sochařská, všeobjímající designová ikona“.

loeweiconic_2_large.jpg

Základem má být vysoce kvalitní instalační řešení z materiálu Syno-Stone, což je je pevný minerální materiál, který je odolný a díky svému neporéznímu povrchu má být také hygienický. Televizor se se dle Loewe ideálně hodí do umělecky a výtvarně ovlivněných interiérů.

loeweiconic_1.jpg

Na výběr jsou dvě varianty s WOLED displeji (od LG) ve velikostech 55 a 65 palců. Televizory se vyrábějí na výrobní lince v sídle společnosti Loewe v Kronachu, kde jsou zároveň rovnou kalibrovány, takže má být zajištěna vynikající kvalita obrazu již od prvního zapnutí přístroje.

Co se HDR týče, tak podporují formáty HLG, HDR10 a Dolby Vision. TV má také funkci Loewe dr+ a pořady lze nahrávat přímo na integrovaný pevný disk o kapacitě 1 TB. Díky integrovanému dvoukanálovému systému a duálnímu tuneru pro všechny režimy příjmu lze nahrávat dva televizní pořady současně nebo jeden pořad sledovat a druhý nahrávat. Součástí má být také Amazon Fire TV Stick 4K Max. 


Nejoblíbenější TV Loewe

Loewe WE SEE 55
Loewe WE SEE 55
nabízí 9 obchodů za ceny od 23 990 Kč
Porovnat ceny
Loewe WE SEE 32
Loewe WE SEE 32
nabízí 2 obchody za ceny od 11 990 Kč
Porovnat ceny
Loewe WE SEE 43
Loewe WE SEE 43
nabízí 10 obchodů za ceny od 16 990 Kč
Porovnat ceny
Loewe iconic i.65
Loewe iconic i.65
nabízí 1 obchod za ceny od 206 990 Kč
Porovnat ceny
Loewe WE SEE 50
Loewe WE SEE 50
nabízí 7 obchodů za ceny od 19 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené TV Loewe


Co se zvuku týče, o ten se stará 3.1 kanálový soundbar, který lze snadno rozšířit o zadní efektové reprobedny na 5.1. Udávaný celkový hudební výkon 360 W. Systém kromě tří kanálů (levý, pravý a středový) i dva integrované subwoofery. Podporovány jsou technologie Dolby Atmos, DTS:X, Play-Fi Multiroom a WDAL. Kromě toho bezdrátově připojit i dva přední a dva zadní reproduktory a subwoofer (např. Loewe klang mr1/3/5, Loewe klang sub1). Při spárování předních externí reproduktorů se soundbaru televizoru automaticky přepne na reprodukci výhradně středového kanálu.

Loewe-Iconic-4K-OLED-TV-in-white-1024x785.jpg

Loewe iconic.65 a Loewe iconic.55 se vyrábí se ve dvou barevných variantách Graphite Grey a Clay White (grafitově šedé a hliněně bílé). V ČR se už začaly prodávat, oficiální ceny jsou 199 990 Kč za větší 65" verzi, menší 55" OLED vás pak vyjde na 162 990 Kč.

Zdroj: avcenter.cz, Loewe

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud