8
Fotogalerie

Prémiový soundbar LG pro OLEDy řady C bude mít hned tři měniče pro Dolby Atmos. Ale také vysokou cenu

Nový prémiový 3.1.3 kanálový soundbar od LG, model SC9S, se jako první může pochlubit hned trojicí dedikovaných měničů pro Dolby Atmos. Měniče mířící vzhůru a hrající odrazem o strop jsou v prémiové třídě u soundbaru běžné, ale třetí středový použilo LG poprvé. 

ikonaAV1.jpg

Pokud se tento sounbdar líbí, tak vězte, že má ještě jednu specialitu. Je totiž navržený exkluzivně pro televizory LG OLED řady C. Proto se dodává s držákem, který je kompatibilní právě s řadou LG C3 nebo C2, a to s úhlopříčkami 55", 65" a 77". Dodávaný držák lze jednoduše soundbar připevnit na stěnu nebo na stojan, přitom je připevněn k televizoru.

podstavec.jpg

Jak už je v poslední době zvykem, tak se nemusíte probírat zvukovými režimy, ale díky funkci LG AI Sound Pro nastaví optimální zvuk soundbar za vás. Analyzuje zvukový signál toho právě sledujete a posloucháte, a poté automaticky použije optimální nastavení.

Výrobce udává výkon samotného soundbaru 180 W, k tomu přidejte aktivní bezdrátový subwoofer se 7" basovým měničem o výkonu 220 W, ve výsledku tedy celkový výkon má být 400 W. 

5.jpg

Soundbary podporuje také funkci Wow Orchestra, ta dokáže využít nejen využívá reproduktory soundbaru, ale také připojeného televizoru: Výsledkem má být zvuková scéna s větší výškou, hloubkou a silou. SC9S podporuje kromě Dolby Atmos nechybí podpora IMAX Enhanced s DTS:X. 


Nejoblíbenější soundbary LG

LG S60Q
LG S60Q
nabízí 33 obchodů za ceny od 3 690 Kč
Porovnat ceny
LG SN5
LG SN5
nabízí 24 obchodů za ceny od 4 290 Kč
Porovnat ceny
LG S75Q
LG S75Q
nabízí 31 obchodů za ceny od 6 621 Kč
Porovnat ceny
LG S80QY
LG S80QY
nabízí 37 obchodů za ceny od 9 841 Kč
Porovnat ceny
LG SC9S
LG SC9S
nabízí 31 obchodů za ceny od 12 990 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené soundbary LG


Co se propojení s TV týče, tak kromě HDMI soundbar podporuje funkci Wowcast, která umožňuje bezdrátové připojení. LG tvrdí, že kvalita zvuku má být stejná, jako při fyzickém připojení. A samozřejmě, jak je v této třídě zvykem, nesmí chybět přímé streamování hudby Spotify Connect, ChromeCast, AirPlay 2 a podpora hlasových asistentů. 

Oficiální cena pro Evropu by měla být 1 099 Euro (zhruba 26 000 Kč). Soundbar LG SC9S se tak řadí mezi nejdražší prémiové produkty své třídy. 

Zdroj: LG

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud