Převodník ATLONA AT-HD610

3. prosince 2010

Chtěli jste někdy hrát svou oblíbenou počítačovou hru na vašem televizoru s vysokým rozlišením, nebo sledovat video, které jste právě nahráli? A převodníkem Atlona AT-HD610 stačí připojit DVI-D kabel pro obraz, 3,5mm audio kabel nebo SPDIF audio kabel z počítače a do televize zapojit jediný kabel HDMI.

Atlona Technologies představuje nový převodník a embedder z DVI s analogovým/digitálním audio vstupem na HDMI výstup. Atlona Technologies tímto představuje řešení zaměřené na stále se rozšiřující potřeby profesionálních hráčů i herního průmyslu jako takového a nabízí možnost konverze video signálu z DVI zdroje spolu s analogovým/digitálním zvukem na HDMI, což je nejběžnější a nejkvalitnější typ připojení pro digitální video v domácnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Hraní počítačových her je rostoucí trh, jenž zůstal pozadu proti revoluci, která nastala v technologiích domácího kina. S masivním nástupem online her, které mají stále lepší grafiku, hledá mnoho hráčů cestu jak přejít od monitoru počítače nebo notebooku k obvykle mnohem větší televizi s vysokým rozlišením. Atlona Technologies, výrobce příslušenství pro přenos audio a video signálu, svým řešením odpovídá na požadavky trhu a mnoha uživatelů, kterým chce umožnit za přijatelnou cenu propojit počítač s HD televizí bez nutnosti nákupu nových grafických karet, nebo zařízení, která toto umožní jen jako doplňkovou funkci. Proto Atlona Technologies doplnila svou stále rostoucí produktovou řadu převodníků a embedderů o model AT-HD610. Tento nový výrobek je navržen tak, aby převedl video signál z DVI portu spolu s audio signálem z jakéhokoliv počítače, či notebooku a přeměnil jej na digitální výstup HDMI. Atlona AT-HD610 tak umožňuje, aby bylo 3,5mm audio a/nebo digitální audio spolu s DVI kabelem převedeno do jediného kabelu HDMI, což usnadní uživatelům práci s propojením počítače a HD televize.

Uživatelé, kteří chtějí zvětšit svůj zážitek z hraní na počítači prostřednictvím centra domácí zábavy, nyní mohou používat AT-HD610 a snadno převést výstupní video a audio signál z počítače či notebooku do HDMI. Používání tohoto převodníku je velmi jednoduché a nabízí širokou paletu podporovaných HDTV a PC rozlišení až do 1080p, nebo 1920x1200 spolu s audio signálem z počítače do výstupního HDMI kabelu. Zařízení je kompatibilní s HDCP 2.0 a podporuje také učící EDID režim, který vyřeší více než 90% problémů s propojením digitálních zařízení.

Klepněte pro větší obrázek

Zařízení AT-HD610 má neomezené možnosti použití pro koncové uživatele i průmyslové využití s vysokými nároky na kvalitu. Spolu s držáky pro snadnou instalaci do racku, nebo s možností montáže na zeď, najde tato malá kompaktní jednotka své místo v každé sestavě domácího kina, nebo kdekoliv jinde.

Nový převodník AT-HD610 je v současné době k dispozici pro všechny, kteří hledají možnost, jak hrát své oblíbené počítačové hry, nebo sledovat nově nahraná videa na svých televizích s vysokým rozlišením za rozumnou cenu. Ta je pro český trh stanovena na 5770,- Kč s DPH pro koncové uživatele. Na tento výrobek je záruční doba stanovena na 3 roky.

Technické specifikace:

• Kompatibilní s DVI 1.1
• Kompatibilní s HDCP
• Šířka video pásma: Single-link 165MHz (4.95Gbps)
• Vstupy: 1x DVI, 1x RCA, 1x 3.5mm
• Výstup: 1x HDMI
• Rozměry (šířka, hloubka, výška): 12,5cm x 9,4cm x 2,5cm
• Napájení: 5V/2A
• Hmotnost jednotky: 340g

Obsah balení:

• 1x AT-HD610
• 1x Napájecí adaptér 5V DC (110/240V univerzální)
• 1x Uživatelský manuál

web: www.wdq.cz
e-shop: www.avhifi.cz
 

Témata článku: Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Kde je moje tělo? – nejlepší animovaný film roku 2019 na Netflixu [recenze]

Kde je moje tělo? – nejlepší animovaný film roku 2019 na Netflixu [recenze]

Imaginativní poema o lásce, vyrovnání se s tíhou minulosti i nalezení sebe sama, oceněná francouzským Césarem.

2 Marek Čech

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Máme zde Miracast, Google Cast, ale co dělat, když ani jedno nefunguje? Pokud potřebujete zobrazit obsah telefonu na velké obrazovce televizoru, recept je jednoduchý.

7 Tomáš Holčík

30 největších sex symbolů šedesátých let

30 největších sex symbolů šedesátých let

Brigitte Bardot, Ursula Andress, Claudia Cardinale, Raquel Welch, Sophia Loren, Catherine Deneuve, Jane Fonda, Anita Ekberg, Britt Ekland, Sharon Tate. S šedesátými léty přichází éra sexuálního uvolnění ve společnosti i kinematografii.

Marek Čech

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jednoduché tipy na co se zaměřit a co vybrat, když chcete přehrávat hudbu z mobilu přes vaše autorádio.

32 Tomáš Holčík

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

13 Marek Čech