Převodník ATLONA AT-HD610

Chtěli jste někdy hrát svou oblíbenou počítačovou hru na vašem televizoru s vysokým rozlišením, nebo sledovat video, které jste právě nahráli? A převodníkem Atlona AT-HD610 stačí připojit DVI-D kabel pro obraz, 3,5mm audio kabel nebo SPDIF audio kabel z počítače a do televize zapojit jediný kabel HDMI.

Atlona Technologies představuje nový převodník a embedder z DVI s analogovým/digitálním audio vstupem na HDMI výstup. Atlona Technologies tímto představuje řešení zaměřené na stále se rozšiřující potřeby profesionálních hráčů i herního průmyslu jako takového a nabízí možnost konverze video signálu z DVI zdroje spolu s analogovým/digitálním zvukem na HDMI, což je nejběžnější a nejkvalitnější typ připojení pro digitální video v domácnosti.

AT-HD6102 output.jpg

Hraní počítačových her je rostoucí trh, jenž zůstal pozadu proti revoluci, která nastala v technologiích domácího kina. S masivním nástupem online her, které mají stále lepší grafiku, hledá mnoho hráčů cestu jak přejít od monitoru počítače nebo notebooku k obvykle mnohem větší televizi s vysokým rozlišením. Atlona Technologies, výrobce příslušenství pro přenos audio a video signálu, svým řešením odpovídá na požadavky trhu a mnoha uživatelů, kterým chce umožnit za přijatelnou cenu propojit počítač s HD televizí bez nutnosti nákupu nových grafických karet, nebo zařízení, která toto umožní jen jako doplňkovou funkci. Proto Atlona Technologies doplnila svou stále rostoucí produktovou řadu převodníků a embedderů o model AT-HD610. Tento nový výrobek je navržen tak, aby převedl video signál z DVI portu spolu s audio signálem z jakéhokoliv počítače, či notebooku a přeměnil jej na digitální výstup HDMI. Atlona AT-HD610 tak umožňuje, aby bylo 3,5mm audio a/nebo digitální audio spolu s DVI kabelem převedeno do jediného kabelu HDMI, což usnadní uživatelům práci s propojením počítače a HD televize.

Uživatelé, kteří chtějí zvětšit svůj zážitek z hraní na počítači prostřednictvím centra domácí zábavy, nyní mohou používat AT-HD610 a snadno převést výstupní video a audio signál z počítače či notebooku do HDMI. Používání tohoto převodníku je velmi jednoduché a nabízí širokou paletu podporovaných HDTV a PC rozlišení až do 1080p, nebo 1920x1200 spolu s audio signálem z počítače do výstupního HDMI kabelu. Zařízení je kompatibilní s HDCP 2.0 a podporuje také učící EDID režim, který vyřeší více než 90% problémů s propojením digitálních zařízení.

AT-HD6101 input.jpg

Zařízení AT-HD610 má neomezené možnosti použití pro koncové uživatele i průmyslové využití s vysokými nároky na kvalitu. Spolu s držáky pro snadnou instalaci do racku, nebo s možností montáže na zeď, najde tato malá kompaktní jednotka své místo v každé sestavě domácího kina, nebo kdekoliv jinde.

Nový převodník AT-HD610 je v současné době k dispozici pro všechny, kteří hledají možnost, jak hrát své oblíbené počítačové hry, nebo sledovat nově nahraná videa na svých televizích s vysokým rozlišením za rozumnou cenu. Ta je pro český trh stanovena na 5770,- Kč s DPH pro koncové uživatele. Na tento výrobek je záruční doba stanovena na 3 roky.

Technické specifikace:

• Kompatibilní s DVI 1.1
• Kompatibilní s HDCP
• Šířka video pásma: Single-link 165MHz (4.95Gbps)
• Vstupy: 1x DVI, 1x RCA, 1x 3.5mm
• Výstup: 1x HDMI
• Rozměry (šířka, hloubka, výška): 12,5cm x 9,4cm x 2,5cm
• Napájení: 5V/2A
• Hmotnost jednotky: 340g

Obsah balení:

• 1x AT-HD610
• 1x Napájecí adaptér 5V DC (110/240V univerzální)
• 1x Uživatelský manuál

web: www.wdq.cz
e-shop: www.avhifi.cz
 

Určitě si přečtěte

Články odjinud