Proč si předplatit Amazon Prime? Třeba kvůli těmto seriálům. Reacher, Mr. Robot, Expanse, Grand Tour…

13. července 2022
TWEET SDÍLET
Streamovací služba Amazon Prime má hodně originální tvorby, kterou jinde nenajdete. A zpravidla je na vyšší úrovni, než má Netflix. Na druhou stranu méně i více známé populární seriály nesmí chybět ani zde.

Kancl

Každodenní pracovní život zaměstnanců kanceláře ve fiktivní pobočce papírenské společnosti Dunder Mifflin ve Scrantonu v Pennsylvanii se neobejdou bez pořádné porce humoru a idiota na místě šéfa sdíleného prostoru.

Kolik stojí Amazon Prime Video

Amazon Prime Video můžete vyzkoušet zdarma, po uplynutí týdenní zkušební doby si Amazon začne strhávat 79 Kč za měsíc.

Stejně jako jeho britský protějšek byl i americký seriál natáčen na jednu kameru bez studiového publika či umělého smíchu, aby simuloval vzhled skutečného dokumentu. Kancl měl úspěch jaku diváků i televizních kritiků, protože postavy, obsah, struktura a tón seriálu se značně lišily od britské verze. Seriál získal několik ocenění, například Peabody Award v roce 2006, dvě Screen Actors Guild Awards, Zlatý glóbus a čtyři ceny Primetime Emmy.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 90 %

  • Žánr: Komediální seriály
  • Původní název: The Office
  • Hrají: Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Rashida Jones, Ed Helms, Angela Kinsey
  • Původ a premiéra: USA, 2005
  • Délka: 30 minut

Kde si film můžete pustit: Amazon Prime Video (titulky), Netflix (titulky)

Proč si předplatit?

Nemusíte si předplácet všechny služby najednou. Vykoukejte jednu, pokračujte k další a až dojdete na konec, vraťte se zase na začátek. Pro tuto turistiku připravujeme výběry, co na jednotlivých službách stojí za to vidět:

Témata článku: Amazon, Proč si předplatit?