Proč si předplatit Disney+? Třeba kvůli těmto seriálům

14. června 2022
TWEET SDÍLET
Na Disney Plus nabízí největší filmové studio nejen všechny filmy i seriály Star Wars a kompletní tvorbu od Marvela. Díky tomu, že vlastní práva na slavné kultovní seriály, se konečně můžeme dostat k titulům, které v ČR dosud nebyly vůbec dostupné, případně byly nekompletní. A všechny mají i češtinu.

Mandalorian

Děj se odehrává šest let po pádu Impéria a před vznikem Prvního řádu. Sledujeme osudy osamělého pistolníka ve vzdálených končinách galaxie, daleko od autority Nové republiky.

Sci-fi seriál Mandalorian nabízí výběr toho nejlepšího ze světa Star Wars. Funguje ale také samostatně jako výborný westernový sci-fi seriál. Takže i když o fenoménu Hvězdných válek nic nevíte, zde máte šťavnatou a vydatnou ochutnávku plnou výborných hereckých výkonů. 

Někteří fanoušci Hvězdných válek mají raději staré Lucasovy filmy z doby, kdy z tohoto kultu ještě nebyl dokonalý stroj na peníze. My v redakci bychom klidně doporučovali začít tady. Jestli vás Mandalorian zaujme, pokračujte se Star Wars dál.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 87 %

  • Žánr: Sci-fi seriály
  • Režie: Dave Filoni
  • Hrají: Pedro Pascal, Gina Carano, Carl Weaers, Werner Herzog, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Omid Abtahi
  • Původ a premiéra: USA, 2019

Kde si film můžete pustit: Disney Plus (dabing a titulky)

Proč si předplatit?

Nemusíte si předplácet všechny služby najednou. Vykoukejte jednu, pokračujte k další a až dojdete na konec, vraťte se zase na začátek. Pro tuto turistiku připravujeme výběry, co na jednotlivých službách stojí za to vidět:

Témata článku: Filmy on-line, Disney+, Seriály, Proč si předplatit?