Proč si předplatit HBO Max? Třeba kvůli těmto filmům. Vybrali jsme ty nejlepší

27. dubna 2022
TWEET SDÍLET
Vybrali jsme ty nejzajímavější a nejpopulárnější filmy, které najdete v současné nabídce HBO Max. Ty nejnovější dokonce nabízejí 4K rozlišení s Dolby Vision a Dolby Atmos, takže pro jsou ideální pro případný test vaší nové sestavy.

Pelíšky

Retro komedie z konce šedesátých let mapuje podzim 1967 až léto 1968 s krátkým epilogem přesahujícím do let sedmdesátých. Pražská vilová čtvrť Hanspaulka, jemná poetika a humorná nadsázka jsou charakteristické pro mozaikové vyprávění paralelních životních osudů tří generací mužů a žen ve zvláštním období našich dějin. Do typických generačních sporů nenápadně, ale důsledně zasahuje politika, nejfatálněji v podobě okupace Československa v srpnu 1968.

Výborné herecké obsazení, kvalitní scénář a skvělá režie, to vše kombinuje tato dnes již kultovní komedie. Kdo ji nezná, určitě by se měl podívat. Drtivá většina diváků, která ji už viděla, se ráda podává znovu, ostatně nejznámější hlášky z Pelíšků už prakticky zlidověly. 

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení ČSFD: 91 %

  • Žánr: Komedie
  • Režie: Jan Hřebejk
  • Hrají: Miroslav Donutil, Jiří Kodet, Simona Stašová, Emília Vášáryová, Bolek Polívka, Marek Morvai, Stella Zázvorková
  • Původ a premiéra: Česko, 1999
  • Délka: 115 minut

Kde si film můžete pustit: HBO Max, Netflix, O2TV, iTunes, Vodafone TV, Voyo

Proč si předplatit?

Nemusíte si předplácet všechny služby najednou. Vykoukejte jednu, pokračujte k další a až dojdete na konec, vraťte se zase na začátek. Pro tuto turistiku připravujeme výběry, co na jednotlivých službách stojí za to vidět:

Témata článku: Filmy, které musíte vidět, Filmy on-line, HBO, HBO Max, Proč si předplatit?