Proč si předplatit HBO Max? Třeba kvůli těmto seriálům. Vybrali jsme ty nejlepší

11. května 2022
TWEET SDÍLET
Přiznejme si, že právě právě seriály jsou tím, proč jsou streamovací služby tak oblíbené. Komfort, kvalita, titulky, na HBO i tradičně solidní dabing. Nabízíme přehled těch nejlepších seriálů z HBO Max. Vybrali jsme jak ty známé, tak i skrytější skvosty.

Bratrstvo neohrožených

Desetidílná minisérie z produkce HBO je natočena dle knihy Stephena E. Ambroseho a patří mezi nejlepší válečné seriály vůbec. Válku nijak nepřikrášluje a neglorifikuje. Zapomeňte na prázdný patos – seriál nabízí naturalistické, realistické a surové zobrazení událostí. 

Bratrstvo neohrožených se věnuje elitní jednotce americké armády z 2. světové války známé jako Easy Company. Děj se odehrává v letech 1942 až 1945. Začíná ve výcvikovém táboře v Georgii v roce 1942, nechybí den D roku 1944, kdy se střelecká rota účastnila výsadku ve Francii. Stála v čele operace Market-Garden a prodělala ofenzívu na Rýně, zaútočila na nacisty v Bastogne i v Bulge a v roce 1945 pomáhala dobýt Hitlerovo Orlí hnízdo v Berchtesgadenu. 

Za seriálem stáli v roli výkonných producentů režisér Steven Spielberg a herec Tom Hanks. Spolu s autorem předlohy vše konzultovali se skutečnými vojáky z Easy Company.

Klepněte pro větší obrázek

Hodnocení IMDb: 94 %

  • Žánr: Válečné seriály
  • Původní název: Band of Brothers
  • Režie: Phil Alden Robinson
  • Hrají: Damian Lewis, Ron Livingston, Donnie Wahlberg, Matew Settle, Scott Grimes, Eion Bailey, Michael Cudlitz
  • Původ a premiéra: USA, 2001
  • Délka: 60 minut

Kde si film můžete pustit: HBO Max (dabing a titulky)

Proč si předplatit?

Nemusíte si předplácet všechny služby najednou. Vykoukejte jednu, pokračujte k další a až dojdete na konec, vraťte se zase na začátek. Pro tuto turistiku připravujeme výběry, co na jednotlivých službách stojí za to vidět:

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy, které musíte vidět, Filmy on-line, Seriály, HBO, HBO Max, Proč si předplatit?