Petr Souček (Zeppee)
22. května • 21:33

HBO jsem si předplácel přez T-Mobile.Ale po oznámení že cena ze 110 kč bude 199 kč tak jsem předplatné zrušil a zaplatil si za 199 kč Netflix a dobře jsem udělal...HBO je proti Netflixu břídil... Filmy přidává pomalu a v omezeném žánru a hlavně že by tam byli vyloženě věci jak na Netflixu vůbec.

honza-22
22. května • 18:58

Kvůli těmhle určitě ne. To jsou genericky známé filmy, které každý viděl, a bude je tam brát jako příjemný bonus, nikoliv jako stěžení důvod si službu platit. Kvalitní článek by měl být jakousi rešerší, co vše tam je, a co není, z pohledu náročného filmového diváka, autor by si měl dát kvalitní novinářskou práci se zjištěním, jak rychle se tam dostane film po premiéře, od kterých studií tam budou filmy, od kterých ne... jak obsáhlý bude archiv starších filmů, jak je to s českými filmy, jak s evropskými, artovými, prostě informace, které potřebujeme vědět, jelikož přehlednost služby je po vzoru všech streamovacích služeb špatná - mám podezření, že to je záměrně. Mě například přilákala dobrá cena, 4K v základu, originální znění a české titulky ke všemu, že tam byly dostupné některé oceňované filmy studia A24 a pár evropských filmů, které jsem nestihl v kině a měl je v hledáčku. Archiv starších filmů je příjemný bonus. Ale protože nevím, co se službou vlastně bude, kolik a jaké filmy tam budou přibývat, nemám důvod si ji dále předplácet až tak silný.

kolkyno
22. května • 8:20

platit za archiv nekrestanske peniaze fuj.

lukr01
21. května • 17:10

Dobrý den, hlavně si prosí přečtěte, kde všude lze tyto "novinkové" filmy shlédnout-:)) Nechápu, HBO už to tady zkouší X let a to pod různými názvy a kvalita nikdy nebyla lepší než nějaká IPTV! No nic, přeji konečně aspoň pár předplatitelů, nebo to budou muset dávat zase zdarma jako výhru, nebo ke koupi TV (6 měsíců Max zdarma) -:))

Určitě si přečtěte

Články odjinud