Projekt Power: nové sci-fi s oscarovým Jamie Foxem má ambicí stát se překvapením roku

Neflix v rámci boje s dalšími streamovacímí službami přichází s dalším "áčkovým" filmem, tentokrát v čele s Jamiem Foxem, držitelem Oscara za film Ray a k tomu přidejte jména Joseph Gordon-Levitt. O režii se postará dvojice Henry Joost, Ariel Schulman (Paranormal Activity 3 a 4, Nerve: Hra o život) – spolu točí mysteriozní a sci-fi filmy, scénář napsal neznámý Mattson Tomlin. 

A o čem sci-fi Projekt Power má být? Trojice - policista, bývalý voják a mladá dívka pátrají po zdroji nové drogy. Ta vám zaručí, že krátký čas získáte superschopnost, zkrátka jako hrdina z komiksové knihy. Problém spočívá v tom, že nikdo neví, jakou bude mít.

Trailer vypadá skvěle, téma je zajímavé, herecké obsazení nemá chybu – jestli Netfix může nějakým filmem opravdu překvapit, tak to může být právě Projekt Power. Premiéru má už příští měsíc, 14. srpna 2020.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud