První placená DVB-T2 služba Anténa+ nabídne 10 programů a IPTV Skylink Live TV

30. září 2020
TWEET SDÍLET

Skylink nedávno ohlásil testování placeného pozemního digitálního vysílání DVB-T2, novou službu Anténa+. Nyní přechází na komerční provoz a od 1. října má být dostupná v Praze a okolí. Za službou Anténa+ stojí satelitní a internetová televize Skylink.

Služba Anténa+ rozšíří pozemní digitální vysílání o 10 programů různých žánrů. Základem jsou programy Nova a Prima v HD kvalitě, ty doplňují sportovní přenosy, filmy bez reklam, dokumenty o přírodě nebo historii, pořady pro děti či „kanál pro dospělé“. 

Konkrétně jde o tyto programy:

  • Nova HD - hlavní program skupiny Nova v HD kvalitě
  • Prima HD - hlavní program skupiny Prima v HD kvalitě
  • JOJ Cinema HD - filmy nepřerušované reklamou
  • Film+ HD - evropské i americké filmy
  • Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD - sportovní přenosy NHL, NBA, UFC, Moto GP, francouzská fotbalová liga a další
  • Viasat Nature HD - dokumenty o přírodě
  • National Geographic HD - dokumentárně vzdělávací program
  • Minimax - pořady pro předškolní a školní děti
  • LEO TV - první erotický program dostupný v pozemní televizi

Cena služby Anténa+ je 125 Kč měsíčně a každý zákazník si ji může předplácet podle své volby na 1 až 12 měsíců. Startovací balíček stojí 499 Kč a obsahuje cenu za modul Anténa+ (249 Kč) a předplatné na první dva měsíce (2 x 125 Kč/měs).

Klepněte pro větší obrázek 
Pro příjem musí mít přijímač CI slot pro dekódovací modul. U TV přijímačů je vždy, ovšem pokud máte levnější externí set-top box bez CI slotu, máte smůlu.

Součástí služby Skylink Anténa+ je i internetová televize Skylink Live TV, se kterou může zákazník zdarma na chytré televizi, ale i na počítači, mobilu nebo tabletu bez dalších poplatků. Skylink Live TV umožňuje sledovat živě nebo zpětně z archivu nejen všechny programy Antény+, ale rovněž všechny nejoblíbenější televizní stanice přijímané přes anténu. Navíc přidává svoji videotéku se stovkami pořadů. 

Pokud jste v dosahu signálu, tak pro příjem Anténa+ potřebujete televizní přijímač s vestavěným DVB-T2 tunerem a slotem pro CA modul.

Startovací balíček si diváci budou moci zakoupit na webu www.antenaplus.cz, anebo v prodejnách Datart v Praze a okolí.

Zdroj: TS

Témata článku: , , ,