Podívejte se na prvních 8 minut Stranger Things 4

Podívejte se na prvních 8 minut Stranger Things 4

Netflix se snaží zvýšit zájem o 4. sérii Stranger Things velmi jednoduše – nabízí osm minut úvodní epizody a láká, abyste se podívali i na zbytek. Nemusíte se bát, jde převážně o flashback.

Čtvrtá série Stranger Things bude rozdělena na dvě poloviny. První nabídne sedm dílů, šest s běžnou délkou, ten sedmý ale má trvat déle, než leckterý samostatný film – hodinu a 38 minut. Druhá polovina nabídne už jen dvě dlouhé epizody, ta závěrečná má skoro dvě a půl hodiny a tvůrci mají údajně Stranger Things naprosto uzavřít.

EN_ST4_Teaser_CreelHouse_Vertical_27x40_RGB.jpg

Stranger Things patří mezi nejúspěšnější původní seriály této streamovací služby, mysteriózní hororové sci-fi zabodovalo u mnoha diváků a přitáhlo Netflixu spoustu nových předplatitelů. 

Jaký má být děj čtvrté sezóny? Od bitvy o Starcourt ve městečku Hawkins uplynulo šest měsíců. Naše skupina přátel se stále potýká s následky, nicméně tentokrát jsou navíc rozdělení. A život jim neusnadňují ani problémy s dospíváním na střední škole. V době, kdy jsou naši hrdinové nejvíc zranitelní, se objeví nová, děsivá nadpřirozená hrozba. Ta s sebou nese strašné tajemství. Pokud se jej ovšem podaří rozluštit, mohlo by to ukončit hrůzy světa Upside Down.

Ve čtvrté sezóně vrací nejen všechny známé tváře, ale také šerif Hopper (David Harbour), který na konci třetí série zdánlivě zemřel.  Ač je považován za mrtvého, snaží se ze všech sil utéct z gulagu na ruské Kamčatce. Není bez zajímavosti, že ve čtvrté sezóně se objeví také známý herec Robert Englund, kterého proslavila postava Freddyho ve filmové sérii Noční můra v Elm Street.

První polovina Stranger Things 4 má na Netflixu premiéru 27. května, druhá 1. července.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud