31
Fotogalerie

První upoutávka na nové seriály Loki, VandaVision a Falcon & Winter Soldier

Streamovací služba Disney+ se tento měsíc chystá rozšířit svoji dostupnost o další země Evropy, nás se to ale bohužel netýká. Pod Disney patří i studio Marvel, to plánuje na tento a příští rok několik seriálů ze světa MCU. 

Během velmi sledovaného finálového souboje amerického fotbalu (známého pod názvem Super Bowl) se každoročně dočkají smršti nových reklam a upoutávek. Ani Disney+ nezůstal stranou během 30 sekund ukázal záběry hned ze tří očekávaných seriálů, které se na této streamovací platformně mají vysílat –Loki, VandaVision a Falcon & Winter Soldier.

Nejblíže z časového hlediska má být šestidílný seriál Falcon & Winter Soldier, který má mít premiéru letos (údajně nejpozději v srpnu). Druhým seriálem by měl být VandaVision, přičemž tato dvojice původně měla mít premiéru v lednu 2021, ale vypadá to, že se seriálu dočkáme už někdy koncem tohoto roku. A posledním bude Loki, seriál o alternativní minulosti, která je důsledkem událostí v posledním filmu Avenger: Endgame. Loki bude také šestidílný seriál a ten přijde v roce 2021.

Určitě si přečtěte

Články odjinud