První upoutávka na nové seriály Loki, VandaVision a Falcon & Winter Soldier

3. února 2020
TWEET SDÍLET

Streamovací služba Disney+ se tento měsíc chystá rozšířit svoji dostupnost o další země Evropy, nás se to ale bohužel netýká. Pod Disney patří i studio Marvel, to plánuje na tento a příští rok několik seriálů ze světa MCU. 

Během velmi sledovaného finálového souboje amerického fotbalu (známého pod názvem Super Bowl) se každoročně dočkají smršti nových reklam a upoutávek. Ani Disney+ nezůstal stranou během 30 sekund ukázal záběry hned ze tří očekávaných seriálů, které se na této streamovací platformně mají vysílat –Loki, VandaVision a Falcon & Winter Soldier.

Nejblíže z časového hlediska má být šestidílný seriál Falcon & Winter Soldier, který má mít premiéru letos (údajně nejpozději v srpnu). Druhým seriálem by měl být VandaVision, přičemž tato dvojice původně měla mít premiéru v lednu 2021, ale vypadá to, že se seriálu dočkáme už někdy koncem tohoto roku. A posledním bude Loki, seriál o alternativní minulosti, která je důsledkem událostí v posledním filmu Avenger: Endgame. Loki bude také šestidílný seriál a ten přijde v roce 2021.

Témata článku: Trailer, Seriály, Disney+

Určitě si přečtěte

16 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

16 nejlepších Hi-Fi sluchátek pro domácí poslech. Ceny začínají už pod tisícikorunou

Jako domácí sluchátka označujeme rozměrnější a pohodlnější sluchátka pro dlouhodobější poslech: například hudby u počítače, domácího Hi-Fi, ale i televizoru. Vybrali jsme ta nejlepší.

16 Jaromír Puk

Philips 65OLED934/12: Opravdu přesvědčivý kapitán [test 4K HDR OLED TV]

Philips 65OLED934/12: Opravdu přesvědčivý kapitán [test 4K HDR OLED TV]

V testu navazujeme na předchozí, který představil dalšího borce ze stáje Philips, nižší model - Philips 55OLED804/12. Základní otázka, kterou si čtenář položí, zní, jak moc jsou oba výrobky jiné, a to zvláště v rovině kvality. My si podobný dotaz pokládáme taktéž. Snad Vám následující řádky odpoví.

16 Alexandr Bray

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino pod stromeček

11 tipů na nejlepší mikrosystémy, Hi-Fi a domácí kino pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší produkty, které nabídnou kvalitní zvuk pro poslech hudby nebo vylepší zvuk při sledování filmů. Od mikrosystémů přes AV přijímače až po soundbary.

18 Jaromír Puk