První upoutávka na nové seriály Loki, VandaVision a Falcon & Winter Soldier

3. února 2020
TWEET SDÍLET

Streamovací služba Disney+ se tento měsíc chystá rozšířit svoji dostupnost o další země Evropy, nás se to ale bohužel netýká. Pod Disney patří i studio Marvel, to plánuje na tento a příští rok několik seriálů ze světa MCU. 

Během velmi sledovaného finálového souboje amerického fotbalu (známého pod názvem Super Bowl) se každoročně dočkají smršti nových reklam a upoutávek. Ani Disney+ nezůstal stranou během 30 sekund ukázal záběry hned ze tří očekávaných seriálů, které se na této streamovací platformně mají vysílat –Loki, VandaVision a Falcon & Winter Soldier.

Nejblíže z časového hlediska má být šestidílný seriál Falcon & Winter Soldier, který má mít premiéru letos (údajně nejpozději v srpnu). Druhým seriálem by měl být VandaVision, přičemž tato dvojice původně měla mít premiéru v lednu 2021, ale vypadá to, že se seriálu dočkáme už někdy koncem tohoto roku. A posledním bude Loki, seriál o alternativní minulosti, která je důsledkem událostí v posledním filmu Avenger: Endgame. Loki bude také šestidílný seriál a ten přijde v roce 2021.

Témata článku: Trailer, Seriály, Disney+

Určitě si přečtěte

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

15 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

69 Jaromír Puk

Vybrali jsme 15 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Od levných až po špičku

Vybrali jsme 15 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Od levných až po špičku

Vybrali jsme ty nejzajímavější bezdrátové reproduktory. Od malých do kapsy až po větší do domácnosti, které nabízejí výborný poměr cena/výkon.

35 Jaromír Puk

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

Samsung: přehled nových 8K a 4K televizorů pro rok 2020

V roce 2017 Samsung přišel se svojí QLED řadou televizorů, tedy Quantum Dot LCD TV. Postupně tuto prémiovou řadu rozšířil a doplnil o 8K. Letos Samsung posílil řadu 8K QLED televizorů a designem ji odlišil, chlubí se prakticky bezrámečkovým vzhledem.

38 Jaromír Puk