Razer má nová bezdrátová sluchátka pro hráče. Nechybí ANC ani THX

5. prosince 2020
TWEET SDÍLET

Americká firma specializující se na výrobu periferií pro hráče uvedla nová plně bezdrátová sluchátka. Razer Hammerhead True Wireless Pro navazují na předchozí nePro model. Místo pecek jde o špunty a kromě pasivní izolace zvuku mají teď i tu aktivní. Kromě ANC mají také režim, který vnější zvuk propustí dovnitř.

Uvnitř každého sluchátka je 10mm měnič, senzor přiblížení a dva mikrofony. Jedno sluchátko má navíc i dotykový panely a třetí mikrofon na nožičce určený pro hlasový chat nebo telefonování. Razer se pyšní certifikací THX, tato společnost ji ostatně již čtyři roky patří. Výrobce mluví o širokém frekvenčním rozsahu a čistém zvuku i při vysokých hlasitostech.

Hammerhead Pro se k mobilu nebo počítači připojují přes Bluetooth 5.1, podporují kodeky SBC a AAC a mají k dispozici řídicí aplikaci pro Android a iOS. Výrobce slibuje nízkou odezvu 60 ms, takže by při hraní nebo sledování videí neměly tolik rozsynchronizovat zvuk od obrazu.

Na jedno nabití sluchátka vydrží až čtyři hodiny, dalších 16 dodá dobíjecí pouzdro, které samo bere energii přes konektor USB-C. Tělo sluchátek je voděodolné dle normy IPX4 a Razer v krabici přibaluje hned šest pár silikonových špuntů a jeden pár pěnových.

Novinka se bude v Evropě prodávat za 210 eur, v přepočtu okolo 5600 Kč.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, True Wireless

Určitě si přečtěte

15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

15 skvělých filmů česky a zdarma. Víme, kde je najdete online

Když se chcete podívat na povedený film zdarma a česky, nemusíte "pirátit". Vybrali jsme 15 filmů, které najdete na YouTube či Seznam.cz, jsou zcela zdarma a přitom určitě stojí za shlédnutí. Najdete zde zástupce více žánrů, takže si určitě vyberete (a případně rozšíříte rozhled).

17 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Filmy zdarma
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály
DLNA pro začátečníky – jak doma sdílet videa, fotografie, hudbu

DLNA pro začátečníky – jak doma sdílet videa, fotografie, hudbu

Stále častěji najdete v novém televizoru, přehrávači, rekordéru či AV receiveru připojení sítě a podporu DLNA. Co to pro vás znamená, co DLNA nabízí a jak se dá využít?

35 Martin Buchta

Martin Buchta
Televizory
12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

15 Marek Čech

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

10 nejlepších filmů o lásce s lesbickou tématikou

Láska je láska, Vrcholné umění, Loving Annabelle, Děcka jsou v pohodě. Proč vyobrazení vášně v lesbických romancích působí opravdověji?

33 Marek Čech

Marek Čech
Filmy a seriály