Razer má nová bezdrátová sluchátka pro hráče. Nechybí ANC ani THX

5. prosince 2020
TWEET SDÍLET

Americká firma specializující se na výrobu periferií pro hráče uvedla nová plně bezdrátová sluchátka. Razer Hammerhead True Wireless Pro navazují na předchozí nePro model. Místo pecek jde o špunty a kromě pasivní izolace zvuku mají teď i tu aktivní. Kromě ANC mají také režim, který vnější zvuk propustí dovnitř.

Uvnitř každého sluchátka je 10mm měnič, senzor přiblížení a dva mikrofony. Jedno sluchátko má navíc i dotykový panely a třetí mikrofon na nožičce určený pro hlasový chat nebo telefonování. Razer se pyšní certifikací THX, tato společnost ji ostatně již čtyři roky patří. Výrobce mluví o širokém frekvenčním rozsahu a čistém zvuku i při vysokých hlasitostech.

Hammerhead Pro se k mobilu nebo počítači připojují přes Bluetooth 5.1, podporují kodeky SBC a AAC a mají k dispozici řídicí aplikaci pro Android a iOS. Výrobce slibuje nízkou odezvu 60 ms, takže by při hraní nebo sledování videí neměly tolik rozsynchronizovat zvuk od obrazu.

Na jedno nabití sluchátka vydrží až čtyři hodiny, dalších 16 dodá dobíjecí pouzdro, které samo bere energii přes konektor USB-C. Tělo sluchátek je voděodolné dle normy IPX4 a Razer v krabici přibaluje hned šest pár silikonových špuntů a jeden pár pěnových.

Novinka se bude v Evropě prodávat za 210 eur, v přepočtu okolo 5600 Kč.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, True Wireless, NEC, Razer, Sluchátka na Heureka.cz