Recenze Philips Fidelio L3. Prémiová bezdrátová sluchátka se skvělým zvukem a specifickým ovládáním

6. září 2022
TWEET SDÍLET
Philips Fidelio L3 nabídnou velmi dobrý hudební projev, který si můžete doladit podle svých preferencí, aniž byste ztratili něco z jeho přirozené neutrality. Nebude to model pro ty, kdo hledají co nejúčinnější ANC, ale pro ty, kdo chtějí výborný komfort a ocení prémiové zpracování i materiály.

Plusy

  • hudební projev
  • výdrž a materiály
  • konektivita
  • balení

Minusy

  • specifické ovládání
  • ANC by mohlo být účinnější
8/10
Hodnocení

Řada Fidelio od společnosti Philips patří dlouhodobě mezi muzikálně kvalitní produkty. V nepravidelných intervalech se tak objevují v nabídce výrobce modely, které se pyšní přídomkem Fidelio a měly by uspokojit i vysoké nároky náročnějších uživatelů až audiofilů.

Ostatně otevřený model Fidelio X3 to potvrdil a pro domácí poslech je ideálním nástrojem, pokud vám bude vyhovovat celková konstrukce a design. V loňském roce přišel Philips s modelem Fidelio L3, který je z mého pohledu spíše marketingovou nutností než přirozeným směřováním.

Fidelio L3 jsou uzavřená bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku, vyvedená v luxusnějším provedení s příslušnou cenovkou. Zkrátka vlajková loď, která se má poměřit se stejně zaměřenou konkurencí ostatních značek.

Konstrukce a zpracování

Hned na první pohled a omak je jasné, že držíte v ruce prémiový kousek, v balení najdete vedle sluchátek také nabíjecí USB-C kabel, signálový kabel a adaptér do letadla, které doplňuje jednak měkký textilní pytlík a jednak pevné pouzdro z umělé kůže. V tom je i malá kapsa pro uložená kabelu a adaptéru. 

Klepněte pro větší obrázek

Samotná sluchátka jsou kombinací hliníku, kůže, textilu a plastu. Vše je perfektně zpracováno, nikde nenajdete nežádoucí vůli nebo drhnutí u otáčivých částí. Z pohledu továrního zpracování tedy vše na jedničku. 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na devíti webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Hi-Fi, Testy, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, ANC, Philips, Hi-Fi systémy na Heureka.cz