Recenze reproduktoru Marshall Middleton. Na hranici přenositelnosti ale s bohatým zvukem

25. srpna 2023
TWEET SDÍLET

Plusy

  • přímá korekce zvuku
  • odolné provedení
  • funkce powerbanky
  • vyrovnaný hlasitý projev

Minusy

  • vyšší cena
  • absence mikrofonu/hlasového asistenta
  • pouze SBC kodek
8/10
Hodnocení

Jednou z posledních novinek v nabídce reproduktorů Marshall je model označovaný jako Middleton, ten navazuje na malý model Willen a o něco větší Emberton.

Svými rozměry a hmotností se však Middleton řadí spíše k těm modelům, které nebudete tak často přenášet a jeho osazení i ovládací prvky připomínají domácí model Action III, respektive odkazují na starší modely Killburn a Stanmore.

Konstrukce a zpracování

Middleton zaujme na první pohled rozměry, které činí 11 × 23 × 9,5 cm, tedy kvádr výrazněji podlouhlého tvaru. Když reproduktor vezmete do ruky, tak vás čeká druhé překvapení v podobě hmotnosti 1,8 kg, což rozhodně není málo. Pro srovnání podobně velký JB Cahrge má hmotnost v podstatě poloviční (0,96 kg).

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Za vyšší hmotností stojí především použité osazení měniči a elektronikou (viz dále). Samotné tělo je vyrobené z odolného plastu, přičemž přední strana je krytá kovovou mřížkou s tradičním logem značky. Zadní strana a oba dva boky pak mají perforovanou plastovou ozvučnici.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

V pokračování pro předplatitele také najdete

Proč je hmotnost vyšší a proč je to dobře

Výbava a možnosti nastavení

Kolik vydrží a jak se ovládá

Jak to hraje

Kdy si ho pořídit

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Témata článku: Hi-Fi, Testy, Reproduktory, Test, Bluetooth reproduktor, Bluetooth, Recenze, Přenosné, Marshall, Hi-Fi systémy na Heureka.cz