9
Fotogalerie

Recenze reproduktoru Marshall Willen. Malý, sympatický křikloun, který nezapře rockové kořeny

Plusy
přenositelnost a odolnost
zvukový projev
výdrž
mikrofon
Minusy
citlivější joystick
nemá hlasového asistenta
nestabilní aplikace
7  /10

Jedná se o jeden z nejmenších a zároveň nejnovějších reproduktorů, které Marshall představil. Willen je první svého druhu, jelikož takto malý reproduktor zatím výrobce v nabídce neměl.

A je vidět, že při návrhu si dali záležet. Hned na první pohled si řeknete, co to je za podivnost se zlatým čudlíkem, ale ono kupodivu celkem dobře funguje.

Konstrukce a zpracování

Marshall Willen je podle výrobce určen k tomu, aby vás mohl provázet na každém kroku, což díky rozměrům 10 ×10 × 4 cm a hmotnosti 300 gramů zvládne velmi snadno.

IMG_3338.jpgIMG_3339.jpg

Stejně jako ostatní bezdrátové reproduktory Marshall, tak i Willen je vyveden v ikonickém designu s pogumovaným tělem, kterému dominuje kovová mřížka s logem výrobce a hlavním ovládacím prvkem v podobě joysticku. Také je zde zachována odolnost v podobě certifikace IP67.

Poměrně nezvyklá je malá hloubka reproduktoru, která činí pouze 4 cm, avšak reálně je to ještě o půl centimetru méně, jelikož na zadní straně najdete gumové výstupky, sloužící jako nožičky v případě, že položíte Willen na záda – praktické a účinné.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jak se to ovládá

Kolik skutečně vydrží

Jak to hraje

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud