Jiří Urban Štěpán (Ursius)
22. října 2023 • 18:50

Dobrý den. Jsem vlastníkem ATH-SQ1TW a musím říct, že mají opravdu skvělý zvuk, byť podporují základní kodek. Hi-Res tedy nula. Používám tyto sluchátka s audio přehrávačem Sony A306. Na telefonu nikdy nevyzkoušeny. ANC prosím neřeším. Oplatí se koupě ath-cks50tw? AT si zakládá na spíše neutrálním zvuku a jak je psáno o basech, snad nejsou přehnané.p.s.: vlastním i mušle od AT, ale není to pro mě to pravé ořechové, zvuk mi zkrátka až neuvěřitelně drtí uši. Každý jsme nějaký a i když jsou kvalitní, nesedly mi. Špunty sedly.
Děkuji za odpověď.

Michal Jurasek
22. srpna 2022 • 9:20

Bohužel mám velmi nepříjemnou zkušenost se sluchátky značky Audio Technika. A to s modelem Audio-technica ATH-ANC300TW zakoupené v Datartu za cenu 5000kč. Zvuk luxusní, ale co s toho, když tak drahá sluchátka po roce a 8 měsících používání musíte vyhodit do koše jelikož z udávaných 4,5 hodiny na jedno nabití se jen u levého sluchátka stala doba cca hodina a čtvrt. Takže hodinu a čtvrt poslouchat a pak třeba hodinu a půl nabíjet. V práci k nepoužití. Všechny možné reklamace u Datartu selhaly, i když bych pochopil kdyby se prý používáním, nebo skladováním, nebo nabíjením snížila kapacita baterie na obou sluchátkách, ale že je špatné jen jedno nechápu. Vždy byly skladovány, nabíjeny, používány současně.

Kultus
29. června 2022 • 10:56

Prave proto je doporucuji vyzkouset ;) problem zcela nevyresi ale IMHO hodne pomuze utlumit

malvino
27. června 2022 • 0:03

"Jedna věc mě na sluchátkách zklamala: úroveň ANC na konkurenci hodně ztrácí. Utlumí sice hučení klimatizace nebo motoru, ale pokud v autobuse vedle vás někdo mluví, tak mu bohužel rozumíte"Mám Panasonicy RZ 500W. V recenzích na jejich ANC pějí chválu, jak je snad úplně nejlepší na trhu.
Moje zkušenost je, že tlumí jakž takž nízké frekvence. Ale střední a vyšší pásmo ani náhodou. Takže pokud někdo mluví vedle mne, tak se zapnutí ANC téměř neprojeví.
Podobnou zkušenost jsem měl se Sony wf 1000 xm3.
Opravdu existují TWS, která vypnou vedlejší hovor? Nechce se mi tomu věřit.

Kultus
28. června 2022 • 5:35

Mam cinany bez ANC a opravdu hodne pomohly penove nastavce, jen jsem musel trochu laborovat a zkouset a casto se musi menit. Neni to 100% ale oproti gumakum rozdil obrovsky. V busu odhlucnily z vetsi casti otravnou zenskou, ktera pravidelne celou dobu nezavre hubu...i se slabsim ANC by to urcite bylo jeste lepsi...

malvino
28. června 2022 • 17:24

No to věřím, že pěnové nástavce pomohly. Ty totiž právě nejvíc utlumují střední a vyšší frekvence. Ale ANC funguje naopak na nízkých frekvencích

Určitě si přečtěte

Články odjinud