Recenze sluchátek Jabra Elite 5. Odolné True Wireless špunty se skvělým ANC, cestovní velikostí a dlouho výdrží

8. ledna 2023
TWEET SDÍLET

Plusy

  • zvuk a hudební projev
  • vynikající pasivní i aktivní potlačení hluku
  • aptX a AAC kodek
  • skvělá kvalita hovorů
  • bezdrátové nabíjení

Minusy

  • pro někoho tlačítka
9/10
Hodnocení

Sluchátka značky Jabra se za posledních pár let stala velmi zajímavou alternativou ke známějším a větším značkám. A to se týká jak kvality zvukového projevu, tak zejména účinností aktivního potlačení hluku. Jako jedny z mála modelů na trhu nemají dotykové ovládání, ale klasické tlačítko.

Konstrukce a zpracování

Model Elite 5 navazuje na dříve uvedený Elite 4 Active a bere si také něco z e staršího, ale pokročilejšího Elite 7. Tomu odpovídá také konstrukce, která využívá prakticky shodné tělo i nabíjecí pouzdro. 

Klepněte pro větší obrázek

V rámci popisu bych tedy do značné míry opakoval to, co bylo napsáno o modelu Jabra Elite 4 Active. Sluchátka jsou poměrně malá a při nasazení pouze kousek vystupují z ucha. Jejich tvar je spíše trojúhelníkovitý s krčkem a špuntem, který zasunete do zvukovodu a následně celé tělo mírně pootočíte směrem vzad pro jistější usazení v uchu.

Jabra Elite 5 100-99181001-60 Jabra Elite 5 100-99181001-60
nabízí 8 obchodů za ceny od 2 869 Kč
Srovnat ceny na Živě

Pouzdro má pogumovanou vnitřní strukturu s magnetickým uchycením sluchátek na místě. nabíjet jej můžete buďto pomocí USB-C anebo bezdrátově. Na čelní straně najdete jednu stavovou diodu, stejně jako na sluchátkách samotných.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jak se ovládají

Co nabízí aplikace

Jak to hraje

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , ,