Recenze sluchátek Meze Liric. Uzavřený magnetoplanární prémiový model s atypickým charakterem zvuku

1. února 2023
TWEET SDÍLET

Plusy

  • Zajímavý charakter zvuku
  • Pohodlné nošení
  • Nenáročnost na zdroj

Minusy

  • Cena
  • Dodané obyčejné gumové kabely
9/10
Hodnocení

Meze Liric se řadí mezi několik málo náhlavních sluchátek kombinující magnetoplanární měniče a uzavřenou konstrukci. Milovníci hudby poslouchající v mírně hlučném prostředí nebo jen preferující tuto kombinaci mají poměrně malý výběr, ale zato dostanou atypický charakter zvuku.

Předností těchto sluchátek jsou mimo perfektního čistého a detailního zvuku i silnější hutnější basy a celkově teplejší charakter zvuku. Ladění je příjemné, teple neutrální a moc posluchačů s ním nebude mít zásadní problém. Povedená je i konstrukce, neboť sluchátka můžete mít na hlavě dlouho, nikde netlačí a velmi dobře drží.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud bychom měli něco vytknout, tak jsou to přibalené kabely, které mají laciný pogumovaný povrch. Kabel je vyměnitelný za cokoli, co má na jednom konci 2× 3,5mm mono TS jack. Logicky sluchátka na magnetoplanární konkurenci s otevřenou konkurenci ztrácejí v podání prostoru, zejména šířce a výšce hudební scény, imaginace je zde v pořádku.

Klepněte pro větší obrázek

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jaká je konstrukce

Jak to hraje

Pro koho jsou sluchátka Meze Liric ideální

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Recenze, High-End, Test, Meze, Sluchátka na Heureka.cz