10
Fotogalerie

Recenze sluchátek Meze Liric. Uzavřený magnetoplanární prémiový model s atypickým charakterem zvuku

Plusy
Zajímavý charakter zvuku
Pohodlné nošení
Nenáročnost na zdroj
Minusy
Cena
Dodané obyčejné gumové kabely
9  /10

Meze Liric se řadí mezi několik málo náhlavních sluchátek kombinující magnetoplanární měniče a uzavřenou konstrukci. Milovníci hudby poslouchající v mírně hlučném prostředí nebo jen preferující tuto kombinaci mají poměrně malý výběr, ale zato dostanou atypický charakter zvuku.

Předností těchto sluchátek jsou mimo perfektního čistého a detailního zvuku i silnější hutnější basy a celkově teplejší charakter zvuku. Ladění je příjemné, teple neutrální a moc posluchačů s ním nebude mít zásadní problém. Povedená je i konstrukce, neboť sluchátka můžete mít na hlavě dlouho, nikde netlačí a velmi dobře drží.

DSC_0201.jpg

Pokud bychom měli něco vytknout, tak jsou to přibalené kabely, které mají laciný pogumovaný povrch. Kabel je vyměnitelný za cokoli, co má na jednom konci 2× 3,5mm mono TS jack. Logicky sluchátka na magnetoplanární konkurenci s otevřenou konkurenci ztrácejí v podání prostoru, zejména šířce a výšce hudební scény, imaginace je zde v pořádku.

DSC_0197.jpg

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jaká je konstrukce

Jak to hraje

Pro koho jsou sluchátka Meze Liric ideální

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud