21
Fotogalerie

Recenze sluchátek Sennheiser Momentum Sport. To nej na sport a proti větru

Plusy
senzor teploty a tepu
odolnost
komfort
anti wind režim
Minusy
velké pouzdro
menší výdrž vzhledem k velikosti
cena
8  /10

Řada sluchátek Momentum od společnosti Sennheiser vyvolala pozdvižení již v okamžiku svého uvedení a není tomu jinak, ať už kvůli designu, materiálům, zvuku nebo ceně. Nový zástupce Momentum Sport na tom není jinak – přináší totiž několik zajímavých funkcí i odlišnou konstrukci.

Konstrukce a zpracování

Hned z úvodu je třeba podotknout že sluchátka jsou určena především sportovně založeným uživatelům, u nichž se předpokládá zvýšená expozice potem a také se tento krok promítl do použitých materiálů a designu.

momentum_sport_04.jpgmomentum_sport_06.jpg

Hned na první pohled zaujme robustní a poměrně velké nabíjecí pouzdro s pogumovaným víkem a spodní stranou. Namísto klasického pantu je zde použit pant v podobě gumového pásku, takže otevření je opravdu snadné. Pásek pokračuje přes spodní stranu a na přední hraně pak ukrývá USB-C konektor pro nabíjení. Nad ním je jedna stavová dioda.

momentum_sport_01.jpgmomentum_sport_02.jpg

Pouzdro má tvarované prolisy k uložení sluchátek, která na místě drží pomocí magnetů. Ve spodní části pouzdra je ukryta cívka pro bezdrátové nabíjení. Výdrž sluchátek je při plném nabití 6 hodin, v kombinaci s pouzdrem pak až 24 hodin, přičemž jej plně nabijete za 1,5 hodiny, krátké 10 min. nabíjení pak postačí na další hodinu poslechu.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jak sluchátka sedí v uších

Praktičnost ovládání a možnosti aplikace

Jak to hraje

Kvality potlačení okolního hluku

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud