Recenze sluchátek Sony WF-C700N. Pohodlné malé bezdrátové špunty s aktivním potlačením hluku a velmi dobrým zvukem

4. května 2023
TWEET SDÍLET

Plusy

  • Čistý, rychlý zvuk s rychlými basy
  • Malé a velmi pohodlné
  • Tlačítkové ovládání
  • Dobrá výdrž i odolnost

Minusy

  • Nemají LDAC
  • Nemají prémiové funkce
  • Startovací cena by mohla být nižší
9/10
Hodnocení

Nedávno Sony představilo nová True Wireless sluchátka Sony WF-C700N. Doplňuje tak svoji řadu zcela bezdrátových sluchátek o dostupnější model s aktivním potlačením hluku (Active Noise Cancelling – ANC), neboť dosud Sony nabízelo výborný levný True Wireless model WF-C500 (zde je recenze), pokud jste chtěli model s aktivním potlačením hluku, tak jste museli koupit až Sony LinkBuds S (zde je recenze).

Byť Sony „sedmistovky“ označuje jako model pro ty, kdo chtějí svoje první sluchátka s ANC, tak s oficiální cenou 2 990 Kč nejde o vysloveně levná sluchátka. Ale vynikající prémiový model Sony WF-1000XM4 je cenově o dost výše (4 940 Kč až 7 232 Kč), nicméně Sony vyrábí ještě zmíněné Sony LinkBuds S, které s cenou 3 488 Kč až 4 999 Kč nejsou proti novým WF-C700N už o moc dražší.

Novinka má být dle Sony také ideální pro ty, kteří chtějí přejít na TWS sluchátka bez kompromisů v oblasti pohodlí a stability. Jak tedy tedy je? Pro koho budou sluchátka ideální, o co přijdete proti vyšším modelům? 

Vzhled a konstrukce

„Sedmistovky“ jsou opravdu velmi malá a lehká, aktuálně jde o nejmenší sluchátka od Sony, jak LinkBuds S, tak WF-C500 jsou o chlup větší. Proti „Sku“ je usazení do ucha je trochu jinak tvarované a krček sluchátek je o  méně zanořený do ucha. 

V pokračování pro předplatitele také najdete

Funkce, ovládání a možnosti aplikace

Jaká je ergonomie a pohodlí

Jak to hraje 

Jaké jsou rozdíly proti jiným sluchátkům Sony

Celkové hodnocení

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Testy, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Recenze, Test, Sony, ANC, True Wireless, 360 Reality Audio, Sluchátka na Heureka.cz