29
Fotogalerie

Recenze sluchátek Sony WF-C700N. Pohodlné malé bezdrátové špunty s aktivním potlačením hluku a velmi dobrým zvukem

Plusy
Čistý, rychlý zvuk s rychlými basy
Malé a velmi pohodlné
Tlačítkové ovládání
Dobrá výdrž i odolnost
Minusy
Nemají LDAC
Nemají prémiové funkce
Startovací cena by mohla být nižší
9  /10

Nedávno Sony představilo nová True Wireless sluchátka Sony WF-C700N. Doplňuje tak svoji řadu zcela bezdrátových sluchátek o dostupnější model s aktivním potlačením hluku (Active Noise Cancelling – ANC), neboť dosud Sony nabízelo výborný levný True Wireless model WF-C500 (zde je recenze), pokud jste chtěli model s aktivním potlačením hluku, tak jste museli koupit až Sony LinkBuds S (zde je recenze).

Byť Sony „sedmistovky“ označuje jako model pro ty, kdo chtějí svoje první sluchátka s ANC, tak s oficiální cenou 2 990 Kč nejde o vysloveně levná sluchátka. Ale vynikající prémiový model Sony WF-1000XM4 je cenově o dost výše (5 489 Kč až 5 490 Kč), nicméně Sony vyrábí ještě zmíněné Sony LinkBuds S, které s cenou 2 862 Kč až 4 999 Kč nejsou proti novým WF-C700N už o moc dražší.

Novinka má být dle Sony také ideální pro ty, kteří chtějí přejít na TWS sluchátka bez kompromisů v oblasti pohodlí a stability. Jak tedy tedy je? Pro koho budou sluchátka ideální, o co přijdete proti vyšším modelům? 

Vzhled a konstrukce

„Sedmistovky“ jsou opravdu velmi malá a lehká, aktuálně jde o nejmenší sluchátka od Sony, jak LinkBuds S, tak WF-C500 jsou o chlup větší. Proti „Sku“ je usazení do ucha je trochu jinak tvarované a krček sluchátek je o  méně zanořený do ucha. 

V pokračování pro předplatitele také najdete

Funkce, ovládání a možnosti aplikace

Jaká je ergonomie a pohodlí

Jak to hraje 

Jaké jsou rozdíly proti jiným sluchátkům Sony

Celkové hodnocení

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud