18
Fotogalerie

Recenze sluchátek Sony WH-CH520. Levné bezdráty s obří výdrží a povedeným zvukem

Tohle jsou levná, ale dobrá, odolná sluchátka na cestování, u nichž se nemusíte bát z rychlého zničení. Sony WH-CH520 poskytnou dobrý, zábavný zvuk a excelentní výdrž na jedno nabití. V dané cenové relaci jde o jedny z nejlepších sluchátek

Plusy
výdrž
polstrovaný most
duální připojení
Minusy
absence 3,5 mm konektoru
vyšší přítlak
8  /10

Novinky v nabídce společnosti Sony určené zejména méně náročným posluchačům byly představeny koncem února a jedná se o dvoje vcelku podobná sluchátka. 

Na první pohled se modely WH-CH520 a WH-CH720N liší pouze konstrukčně, avšak rozdílů najdeme více, tím podstatným je přítomnost ANC u vyššího modelu CH720N. My jsme k testu zvolil levnějšího zástupce s cenovkou do 1500 Kč.

Konstrukce a zpracování

Sluchátka WH-CH520 jsou již třetí generací a postupně procházejí vývojem, který doznal nejvýraznějších změn právě s příchodem třetí generace. Dlouhodobě je tento model doporučovaný především těm, kdo potřebují lehká a skladná sluchátka pro časté přenášení.

sony_onear_01.jpgsony_onear_02.jpg

Tomu odpovídá i celoplastová konstrukce, včetně posuvného mechanismu hlavového mostu pro jeho zvětšení. Sony však v tomto případě zvolilo odolný a pružný plast, takže riziko případného zlomení nebo mechanického poškození při přenášení je minimální.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jaký je komfort a ovládání

Jak to hraje 

Funkce a možnosti aplikace

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud