Recenze sluchátek Technics EAH-AZ80. Prémiové True Wireless špunty s aktivním potlačením hluku a excelentním zvukem

9. června 2023
TWEET SDÍLET

Plusy

  • Excelentní kvalita zvuku
  • Přirozené, prostorné a čisté podání zvuku
  • Možnost připojit tři zařízení současně
  • Bohaté možnosti přizpůsobení
  • Ergonomie a pohodlí

Minusy

  • Spíše průměrné ANC
  • Nejsou pro ty, kdo chtějí automatické funkce
  • Velká konkurence v dané ceně
9/10
Hodnocení

Technics je prémiová značka japonského Panasonicu, zkrátka produkty pro náročnější posluchače. Nedávnu přibyla na samém vrcholu nabídky tohoto výrobce prémiová True Wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku –  Technics EAH-AZ80. Ta míří proti těm nejlepším v tomto segmentu Sony, Bose a Sennheiseru. Po zvukové stránce se Technics rozhodně trefil do černého.

Nová generace TWS sluchátek bude ideální pro ty, kdo mají rádi čistý, přirozený, ale zároveň dynamický zvuk s širokým podáním prostoru. Charakterem se blíží klasickým reprosoustavám a těžko budete hledat lépe hrající TWS špunty.

Klepněte pro větší obrázek

Technics EAH-AZ80 se budou líbit těm, kdo si rádi přizpůsobí funkce a chování na míru, těm kdo mají rádi pořádná sluchátka, která ovládají oni, ti co se neradi spoléhají na spousty moderních automatických funkcí. Prémiová konkurence v dané ceně však umí nabídnout účinnější aktivní potlačení hluku. Pokud je ale vaší prioritou kvalita a zvuk, tak jste na správné adrese.

Vzhled a konstrukce

Sluchátka nejsou ani malá, ani velká. Technics se u tohoto modelu chlubí velkým 10 mm měničem, což definuje rozměry, které zkrátka nelze nijak zamaskovat a ošidit. Díky velmi dobré ergonomii a nízké váze však sluchátka v uchu sedí výborně. Velký podíl na tom mají kvalitní materiály i zpracování. Jsou vhodná pro ty, kteří rádi sluchátka poslouchají několik hodin v kuse. 

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jaká je ergonomie a pohodlí

Kvalita a možnosti aktivního potlačení hluku

Vlastnosti a popis možností aplikace

Jak to hraje

Celkové hodnocení

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Témata článku: Testy, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Test, Bluetooth, Recenze, Hi-Res Audio, True Wireless, Technics, Sluchátka na Heureka.cz