7
Fotogalerie

Recenze sluchátkového zesilovače iBasso DC04PRO. Dostupný USB-C dongl, který přehraje kvalitně hudbu na cestách

Plusy
Nízká cena
Dobrý zvukový výstup
Mobilní aplikace
Symetrický i nesymetrický výstup
Minusy
Intimní hudební scéna
9  /10

Co dělat, pokud jste si právě koupili nový mobil a zjistili jste, že vám chybí sluchátkový výstup? Pravděpodobně jste narazili na kategorii USB-C donglů a objevili, že se v této kategorii nachází spousta modelů a zejména v nejlevnějších patrech nabídky je jich přehršel. Ovšem nemá smysl sáhnout po nejlevnějším modelu za pár stovek, ale seriózní posluchači by se měli připlatit aspoň za testované iBasso.

DSC_0783.jpg

iBasso DC04PRO totiž nabídne všechno potřebné za dostupnou cenovku. Má velmi solidní zvukový výstup, symetrický i nesymetrický sluchátkový konektor, dobrý výkon, kvalitně zpracované tělo a mobilní aplikaci. Nedostatky se v této cenové relaci dají snadno tolerovat. Dongle neutáhne náročná sluchátka (což nezvládnou ani dražší dongly), ovšem oproti dražší konkurenci má níže strop svého potenciálu, nebude dobře škálovat se sluchátky nad 15 000 Kč a nemusí využít potenciál sluchátek okolo 10 000 Kč.

iBasso DC04PRO
iBasso DC04PRO
nabízí 1 obchod za cenu 2 990 Kč
Srovnat ceny

To ovšem dongle za 3 000 Kč nemusí tolik trápit, protože jej spíše využijete s IEM (in-ear monitory) nebo běžnými uzavřenými náhlavními sluchátky. Konkurence v USB-C donglech je tvrdá, ovšem iBasso zde nabízí velmi dobrý mix vlastností a zejména levnějším donglům vždy bude aspoň něco z důležitých položek chybět.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Připojení a výstupy

Možnosti mobilní aplikace

Výkon sluchátkového zesilovače

Jak to hraje

Chci Premium a Živě.cz bez reklam Od 41 Kč měsíčně
Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Určitě si přečtěte

Články odjinud