Recenze systému Audio Pro A48. Příjemné aktivní repro, které dokáže nahradit Hi-Fi sestavu

1. prosince 2022
TWEET SDÍLET
Tohle aktivní repro víceméně nahradí základní hi-fi sestavy a to s výrazně menším počtem kabelů a starostí, v balení, které je pro běžné domácnosti esteticky přijatelnější, než souprava klasického střihu. Z toho vychází zvukové ladění, měkčí, příjemnější a velmi tolerantní, což zaručuje univerzálnost a hlavně neúnavnost.

Plusy

  • Kompaktní řešení všech běžných potřeb po lepším zvuku
  • Vypadají dobře
  • Dobře zvolená a funkční připojení (z pohledu běžného člověka)
  • Příjemné zvukové naladění

Minusy

  • Subjektivní vjem limitu výkonu / hlasitosti
7/10
Hodnocení

Společnost Audio Pro z jihošvédského přístavu Helsingborg se specializuje na lifestyle ozvučení, ale nikoliv ze supermarketové třídy, ale takové, které by mělo snést kvalitativní srovnání s hi-fi technikou. Tam cílí také nejnovější sloupek A48, označovaný v katalogu značky jako „reprosoustavy pro TV a multiroom aplikaci“, což vcelku jasně definuje, co byste od nich měli čekat.


Audio Pro A48


Vzhled a konstrukce

Designově jsou A48 ryze skandinávskou věcí – do minimalistických tvarů a hran promlouvá jen pár okrasných drobností. Za jednu se dá považovat záklon základního kvádru ozvučnice, za druhou zapuštění měničů do čela tak, aby nebyl vidět jediný šroub a za třetí tkaná krycí mřížka, sázející na velmi aktuální hrubě tkanou látku.

Klepněte pro větší obrázek

Všechno důležité naleznete vzadu – na jednom kanálu je pouze vstupní speakON a pod ním veliký výdech bassreflexu. Na hlavním kanálu je pak vše ostatní – krom stejného reflexu a výstupu speakON ještě napájecí zásuvka a deska se sadou vstupů.

V pokračování pro předplatitele také najdete

Jaká je kvalita zvuku

Osazení a možnosti připojení

Vyzkoušet za 1 Kč Nebo samostatné Živě Premium

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , ,