Red Notice: Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot v traileru předvádějí, jakou zábavnou akční jízdu nabídne Netflix

Red Notice: Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot v traileru předvádějí, jakou zábavnou akční jízdu nabídne Netflix

Red Notice je velmi očekávaná akční komedie. Napsal ji a režíroval Rawson Marshall Thurber, který už s hercem Dwayne Johnsonem natočil filmy Centrální inteligence (2016) a Mrakodrap (2018). Půjde tak o třetí spolupráci Johnsona a Thurbera.

Do party tentokrát Dwayne Johnson přibral Ryana Reynoldse a populární Gal Gadot. Není bez zajímavosti, že rozpočet filmu se pohybuje mezi 160 a 200 milióny dolarů, přičemž Johnson a Gadot dostanou této částky po 20 milionech US.

red_notice_xlg.jpg

Původně měl být film uveden v kinech, produkovala ho společnost Universal Pictures, Netflix však získal distribuční práva. Film tak 12. listopadu 2021 vyjde na Netflixu, omezeně by měl jít v některých státech 5.11. také do kin.

A děj? Špičkový profilovač FBI musí spojit síly s nejhledanějším zlodějem uměleckých předmětů na světě, kterému jde po krku. Jinak totiž nedostane podvodnici, co je pořád o krok napřed.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Určitě si přečtěte

Články odjinud