Red Notice: The Rock, Gal Gadot a Ryan Reynolds se sejdou akčním filmu na Netflixu. Tady je první trailer

3. září 2021
TWEET SDÍLET

Vzhledem k tomu, že Neflixu roste v ostatních streamovacích službách velká konkurence, tak musí budovat zásobu vlastních filmů, které z jeho nabídky nezmizí. Netflix u nového filmu nabízí jednoduchý recept na úspěšný film. Dejte do hromady jména The Rock, Gal Gadot a Ryan Reynolds, přimíchejte vtipy + exploze. Výsledkem je nová akční komedie Red Notice

Děj? "Když je vydáno oznámení Interpolu (Red Notice - nejvyšší stupeň povolení k pátrání po nejhledanějším zločinci světa), ujímá se případu špičkový profilovač FBI John Hartley (Dwayne Johnson). Jeho celosvětové pátrání ho zastihne uprostřed odvážné loupeže, při níž je nucen spolupracovat s největším zlodějem umění na světě Nolanem Boothem (Ryan Reynolds), aby dopadl nejhledanější zlodějku umění na světě (Gal Gadot). Následné dobrodružství zavede trojici po celém světě – přes taneční parket, odlehlé vězení i džungli."

Za filmem stojí režisér a scénárista Rawson Marshall Thurber. To je šikovný řemeslník, který umí točit úspěšné komedie i akční filmy. Má za sebou komedii Vybíjená (2004), krimikomedii Millerovi na tripu, s Dwayne Johnsonem už natočil akční komedii Centrální inteligence, či akční thriler Mrakodrap. Jeho filmy nejsou žádné těžké umění pro náročné, ale jsou finančně a divácky úspěšné. 

Film Red Notice má premiéru na Netflixu tento podzim, přesněji 12. listopadu 2021.

Speciál: Netflix

Netflix je populární streamovací videoslužba. Kromě filmů, seriálů a dokumentů, které nakupuje, produkuje i svůj vlastní obsah. Nechybí ani mnoho populárních českých filmů, velká část zahraniční produkce obsahuje české titulky, některé tituly mají i český dabing.

Témata článku: Filmy a seriály, Netflix, Filmy on-line, Trailer