Reminiscence: Hugh Jackman se vrací v traileru na nové sci-fi z katastrofické budoucnosti

3. června 2021
TWEET SDÍLET

Se svojí nejznámější postavou se herec Hugh Jackman rozloučil ve filmu Logan: Wolverine (2017), to ale neznamená, že by přestal hrát úplně. Letos v létě má mít premiéru nové sci-fi Reminiscence.

Zde si zahraje vědce, který objeví způsob, jak člověk může znovu prožít svoji minulost. Děj se totiž odehrává v budoucnosti, kdy stoupající hladina moří zatopí velké množství pevniny a lidstvo se propadá do stál větší a větších problémů. Lidé tak hledají útěchu v opětovném prožívání minulosti, kdy bylo vše ještě snesitelné. Vědec však na jednom z výletů potká ztracenou lásku, kterou chce opět najít. To ovšem netuší, že otevře i dveře, které měl raději zůstat zavřeny. 

Klepněte pro větší obrázek

S Jackman si zahraje známá herečka Rebecca Ferguson, kterou znáte z filmů Mission: Impossible - Národ grázlůMission: Impossible - FalloutNejvětší showman, nebo Sněhulák

Scénář filmu napsala Lisa Joy, film také režírovala. Pokud vám jméno nic neříká, tak vězte, že je tvůrce i scénáristkou vynikajícího seriálu Westworld na HBO. Kameru si vzal na starost zkušený Paul Cameron – točil filmy 60 sekund, Muž v ohni, Total Recall, nebo Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta. 

Film Reminiscence má premiéru v druhé polovině prázdnin, přesněji 19.8.2021.


 

Témata článku: Filmy a seriály, Trailer, Sci-fi