Reproduktorový límec Panasonic má náročným hráčům nabídnout soukromý prostorový zvuk

Reproduktorový límec Panasonic má náročným hráčům nabídnout soukromý prostorový zvuk

Společnost Panasonic představila reproduktorový systém SC-GN01 Wearable Immersive Gaming Speaker System (WIGSS), určený pro náročné hráče. Reproduktor se dává na krk je kompatibilní s 5.1 kanálovým zvukem a slibuje realistický prostorový zvuk. 

Cqm8xXWrdGPBz21IPIGZ8x7SUL1rO.jpg

Stejně jako herní reproduktor HTB01 (byl uvedený v roce 2020), byl WIGSS vytvořen ve spolupráci se společností SQUARE ENIX , tvůrcem herní série Final Fantasy.

GWC-News-Header-810wide-GN01.jpg

Systém má vytvářet široké zvukové pole a má tři různé zvukové režimy. PFS pro střílečky z prvního pohledu má nabízet přesnou lokalizaci zvuku. „Hlas“ má vylepšovat čitelnost a čistotu dialogů – je učen pro dobrodružné hry. A konečně je zde režim Role-Playing Game. Ten má být ideální pro hry na hrdiny a je optimalizován pro hru FINAL FANTASY XIV Online. Tento režim dle firmy „vytváří pocit reality a intenzity, takže hráči mají pocit, že jsou uvnitř virtuálního světa. Nechybí duální mikrofon s potlačením šumu a echa pro komunikaci s ostatními hráči.

banner02.pngSC-GN01_Wearable_Immersive_Gaming_Speaker_System.jpg

Pro běžné využití pro filmy a seriály nesmí chybět ani Cinema mode, či běžné Stereo.

 Celek váží 244 gramů, je osazeny čtveřicí 3 cm měničů, celkový výkon je 4 W. Dodáván je 1,5m kabel s 3,5mm jack konektorem. USB pak slouží pro připojení PC, PS4, PS5 a Nintendo Switch. Přes audiokabel lze reproduktor připojit k PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X a Nintendo Switch.

Na trh má přijít v říjnu, cena v USA je 200 dolarů, dostupnost na českém trhu zatím není známá.

Zdroj: Panasonic

Určitě si přečtěte

Články odjinud