13
Fotogalerie

RHA TrueConnect 2: nová zcela bezdrátová sluchátka nabídnou velkou výdrž i odolnost

Výrobce sluchátek RHA představil svoji novinku, True Wireless sluchátka RHA TrueConnect 2. Ty přestavují nástupce aktuálního TW modelu TrueConnect.

Novinka nabídne především daleko větší výdrž - 9,5 hodiny na jedno nabití, spolu s dobíjecím pouzdrem se tak dostanete na vynikajících 44 hodin. Dosavadní model má kapacitu 5 + 20 hodin, takže jde prakticky o zdvojnásobení výdrže. Dále TrueConnect 2 přidává odolnost dle IP 55, takže proti prachu, potu a dešti. O zvuk se starají 6mm dynamické měniče, RHA uvádí, že byl lépe vyladěn také zvuk. Pro připojení slouží Bluetooth 5.0.

RHA-TrueControl2-variation-1-b-main.jpg

Na rozdíl od předchůdce má už také dotekové ovládání. Nesmí chybět dnes už obligátní podpora hlasových asistentů Siri, Gooogle Assistant či Bixbi. Aktivní potlačení hluku novinka nemá, což by tolik nevadilo, neboť RHA slibuje kvalitní pasivní potlačení hluku, ale pokud chcete multipoint (současné připojení k více zařízením), tak budete zklamáni, to zde není. 

RHA-TrueControl2-gallery-4-main.jpg

Co se ceny týče, tak je 160 Euro (či 4 399 Kč na webu výrobce ), což zhruba odpovídá původní ceně sluchátek RHA TrueConnect (tedy první generaci), které se dají nyní sehnat ve velké slevě – aktuálně za 1 990 Kč.

Zdroj: RHA

Určitě si přečtěte

Články odjinud