Nová True Wireless sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro slibují „24bitový HiFi“ zvuk

10. srpna 2022
TWEET SDÍLET

Nová True Wireless sluchátka Galaxy Buds 2 Pro byla představena na každoroční akci Samsung Galaxy Unpacked.

Galaxy Buds 2 Pro budou lehčí, vybavenější a slibují plnou s podporou "24bitového HiFi" zvuku. Běžné uživatele potěší o 15 % menší velikost a upravená ergonomie. Sportovce pak potěší odolnost dle IPX7, což znamená, že zvládnou ponoření na 30 minut do hloubky 1 m. Takže se při běhu můžete potit jak chcete, nebo poslouchat v lijáku.

Klepněte pro větší obrázek

Podle Samsungu mají nabídnout maximálně pohlcující bezdrátový zvukový zážitek. Sluchátka jsou osazena novým firemním koaxiální dvoupásmovým měničem (je zde woofer a tweeter), který má zajistit „bohatší“ zvuk. O tom kdo, zvuk ladil není pochyb při pohledu na logo "Sound by AKG" uvnitř nabíjecího pouzdra.

Klepněte pro větší obrázek

Slibovanou novinkou je podpora 24bitového Hi-Res zvuku. Abyste takový zvuk měli, musíte ale plnit několik podmínek. Předně – sluchátka využívají nový kodek Samsung Seamless Codec HiFi, který zajišťuje přehrávání 24bitového zvuku. V praxi byste tak měli možnost přehrávat skladby 24bitové kvalitě z hudební streamovací služby v nezměněné podobě - bez jakéhokoli downsamplingu a přepočtu.

Háčkem je, že funkce má být dostupná pouze při spárování s zařízeními Samsung Galaxy s nejnovějším softwarem OneUI 4.0 nebo vyšším, s jinými zařízeními tedy máte smůlu. Sluchátka také využívají nejnovější Bluetooth 5.3,  LE Audio má být podporováno také.

Další novinkou je prostorový zvuk 360°, dynamické sledování polohy a podpora prostorového zvuku s více kanály (tedy 5.1, 7.1, Dolby Audio), a to jak u hudby, tak samozřejmě u filmů.

Klepněte pro větší obrázek

Samsung opět vylepšil v této přídě inteligentní aktivní potlačení hluku, o to se starají tři nové mikrofony – celkově výrobce slibuje snížení okolního hluku o 40. Nový režim Voice Detect automaticky rozpozná, kdy mluvíte, sám přepne do režimu Ambient a umí snížit hlasitost – sluchátka tak nemusíte ručně přepínat, nebo sundávat. 


Nejoblíbenější sluchátka Samsung

Samsung Buds2 Pro SM-R510 Samsung Buds2 Pro SM-R510
nabízí 87 obchodů za ceny od 2 950 Kč
Porovnat ceny
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177
nabízí 88 obchodů za ceny od 1 719 Kč
Porovnat ceny
Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 Samsung Galaxy Buds Live SM-R180
nabízí 62 obchodů za ceny od 1 585 Kč
Porovnat ceny
Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 Samsung Galaxy Buds+ SM-R175
nabízí 1 obchod za ceny od 800 Kč
Porovnat ceny
Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190
nabízí 47 obchodů za ceny od 2 410 Kč
Porovnat ceny

Další oblíbené sluchátka Samsung


Co se výdrže baterie týče, tak zůstala na stejné úrovni jako u předchůdce Buds Pro- Na jedno nabití tedy vydrží vydrží 5 hodin, s nabíjecím pouzdrem až 18 hodin – samozřejmě se zapnutým ANC. Pokud ANC vypnete, dostanete se celkem na 29 hodin.

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka a pouzdro mají nabídnout prémiovější vzhled s novou hladkou, matnou povrchovou úpravou, dostupné budou ve třech barvách – grafitové, bílé a fialové Samsung Bora Purple.

Sluchátka Galaxy Buds 2 Pro se budou prodávat za 5 690 Kč. Když si novinku předobjednáte, Samsung vám přidá dobíjecí podložku zdarma. 

Zdroj: Samsung

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, Samsung, ANC, True Wireless, Sluchátka na Heureka.cz