Samsung Galaxy Buds: Update softwaru přidává tři funkce z nových Buds+

Samsung Galaxy Buds: Update softwaru přidává tři funkce z nových Buds+

Je velmi příjemné sledovat, že se výrobci o své produkty starají i když nejsou zcela nová a vydávají nové verze firmwaru. Zejména u True Wireless špuntů, jsou schopni nejen vylepšit vlastnosti, ale také přidat zcela nové funkce. Nyní jsme se tohoto dočkali u Samsungu.

První generace TW špuntů Samsung Galaxy Buds už dostala nástupce – verzi Buds +. Ta má především větší výdrž (11 hodin), ale také pár nových funkcí. A aby dosavadní majitelé nepřišli zkrátka, tak je nyní dostali i ti, kdo si pořídili Buds. Ano, nepatří zvukově na špičku, ale jde o velmi pohodlné a uživatelsky příjemné TW špunty. Softwarová aktualizace je už dostupná, stačí udělat update firmwaru. 

Asi nejpříjemnější novinkou je automatický systém Ambient Sound. Jde o režim, při němž slyšíte zvuky z okolí a tím pádem víte, co se kolem vás děje. Uslyšíte bez problému například hlášení ve vlaku a Přitom se nepřeruší přehrávání hudby. Režim Ambient Sound funguje i v případě, že používáte jen jedno sluchátko. (Aby bylo jasno - sluchátka nemají samozřejmě potlačení hluku, jen dojde zesílení zvuku okolí).

Druhá funkce, je Microsoft Swift Pair. Nyní můžete sluchátka Galaxy Buds jednoduše spárovat s počítačem s operačním systémem Windows 10. Dají se také používat například při videokonferencích, nebo lze při práci poslouchat hudbu.

A poslední je možnost jediným stiskem spustit Spotify a své vlastní playlisty. Jednoduchým přidržením lze aplikaci spustit a začít poslouchat přesně tam, kde jste minule přestali poslouchat. A pokud máte chuť na něco jiného, přidržte tlačítko znovu a Spotify vám doporučí playlisty podle vašich osobních preferencí., což se hodí jak při sportování, tak na cestě do školy či práce. 

Zdroj: Samsung

Určitě si přečtěte

Články odjinud