Samsung: nový MP3/MP4 přehrávač S3

Nástupce legendární K3, nový MP3 přehrávač S3, představila společnost Samsung Electronics. Novinka má větší uživatelské možnosti a tak umožňuje i přehrávání videa, nahrávání FM rádia a má také textový prohlížeč. Kromě toho je vybaven elegantní dokovací stanicí, která může fungovat jako malá reprosoustava (není součástí balení). 

Nová S3 oproti K3 trochu nabobtnala, ale pořád si drží štíhlý vzhled. Moderní, luxusní, vysoce lesklé tělo má kolem hran ocelový rámeček, který nejen propůjčuje přehrávači stylový vzhled, ale má jej chránit před poškrábáním nebo nárazy. Přístroj je vybaven dotykovým ovládáním pro pohyb ve 4 směrech, který umožňuje snadné ovládání lehkým dotykem. Podsvětlení tlačítek LED nabídky usnadňuje ovládání přehrávače i za tmy a displej se vždy natočí tak, aby usnadnil ovládání.

sc001.jpg 

Tělo základního modelu je vybaveno 1,8“ LCD obrazovkou, na které lze sledovat video nebo prohlížet fotografie ve formátu JPEG. Nově lze prohlížet i psané texty. Fotografie, texty a obrázky uložené v přehrávači lze prohlížet bez přerušení poslechu hudby. Přehrávač Samsung S3 v sobě zabudovaných také pět her.

Do 2 až 8 GB paměti přehrávače lze uložit až 2000 skladeb ve formátech MP3 či WMA (i s Windows Media DRM), při poslechu si lze vybrat mezi pěti režimy přednastaveného ekvalizéru (Normal/Vocal/Bass Boost/3D Sound/Concert Hall). Estrojce samozřejmě nechybí ani FM rádio a možnost záznamu přehrávané stanice. Součástí balení jsou sluchátka, která jsou dle výrobce kalibrována speciálně pro S3.

Přenos hudby do přehrávače usnadní chytré Samsung Media Studio (SMS). Stejně jako ostatní přehrávače značky Samsung, je i S3 vybavený novou technologii digitálního zpracování zvuku DNSe 2.0. Tato technologie úspěšně dosahuje optimální rovnováhy prostřednictvím správného zpracování signálu, což dle výrobce umožňuje přenosnému zařízení se sluchátky či reproduktory vytvořit dokonalý stereo zvuk.

Na výběr je ze tří velikostí paměti – 2, 4 a 8 GB a z pěti barevných variant: černé, bílé, zelené, červené a modré.

samsung_s2-s3_5.jpg samsung_s2-s3_6.jpg
samsung_s2-s3_7.jpg 

Specifikace 

 
Model
S3, české menu, ID3 tagy
Kapacita
2GB / 4GB / 8GB
Barva
Bílá/ červená / zelená / modrá / černá
Funkce
(hudba / video / FM tuner / záznam z FM tuneru / textový prohlížeč / foto prohlížeč / hry / spořič obrazovky) 
Dynamic LED Lighting           
Displej
1.8" TFT LCD
Podpora souborů
MPEG4, MP3/WMA, TXT, Ogg (jen UMS)
Výdrž baterií
hudba 25 hod. / video 4hod.
Zvuková technologie
DNSe 2.0™
Rozměry (mm)
44 x 95 x 9.8
53g
Příslušenství
Kolébka s reproduktorem YA-SD210 
(není v základní výbavě)
 

Určitě si přečtěte

Články odjinud