Samsung u svých TV přidal dvě nové aplikace pro ukrajinské diváky. Zpravodajství a zábavu

Samsung u svých TV přidal dvě nové aplikace pro ukrajinské diváky. Zpravodajství a zábavu

Dvě nové aplikace s televizním obsahem pro diváky z Ukrajiny spustil ve svých chytrých televizorech určených pro český trh společnost Samsung Electronics Czech and Slovak.

UA_Peršij.jpeg
Veřejnoprávní zpravodajská stanici UA: Peršij

První je zdarma šířená veřejnoprávní zpravodajská stanici UA: Peršij, což je obdoba české ČT 24. Ta poskytuje necenzurované zpravodajství a informace o válce na Ukrajině. je k dispozici bez omezení ve více než 175 zemích, zdarma, bez nutnosti registrace. 

Aplikace UA: Peršij je aktivní v chytrých televizorech Samsung modelových řad 2017 a vyšších, využívat ji mohou diváci po celém světě.

UA_Sweet_tv.jpeg
IPTV služba Sweet TV

Druhou aplikací je dlouhodobě připravovaná placená IPTV službu Sweet TV, která je určena Ukrajincům žijícím a pracujícím v České republice. Ta nabízí lineární televizní kanály i nelineární video obsah podobně jako tuzemské populární IPTV služby typu O2 TV. 

Sweet TV je dostupná u modelových řad televizorů 2015 a novějších, včetně letošních modelů. Tento týden je Sweet TV propagovaná v navigační liště chytrých televizorů Samsung. IPTV aplikace Sweet TV je k dispozici také pro televizory s Android TV a pro WebOS od LG.

Zdroj: Samsung

Speciál: Televizory

Nový televizor vybírejte pečlivě. Kolik do něj chcete investovat, na jaké ceně začínají kvalitní modely? Jaká bude nejvhodnější úhlopříčka, rozlišení a jaký typ zobrazovacího panelu? Určitě si přečtěte návod Jak dobře koupit televizor.

Doporučujeme také redakční výběry televizorů:

Určitě si přečtěte

Články odjinud