Sebevražedný oddíl: mládeži nepřístupný trailer je konečně tady, bude se vám líbit

26. března 2021
TWEET SDÍLET

Tak tu máme první pořádný trailer na The Suicide Squad (Sebevražedný oddíl). Film má premiéru v kinech 5.8.2021, zároveň půjde na HBO MAX. I když se jedná o dvojku a původně měl film i číslo 2 v názvu, tak nakonec má název stejný, jako Sebevražedný oddíl z roku 2016. Přitom nejde o restart, nebude ani recast – hm, že by to bylo kvůli větší přehlednosti?

Co se děje týče, tak základ je jasný. Parta superpadouchů se zase musí dát dohromady, aby se pokusili splnit nesplnitelnou misi. Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker (a další) se přidají k supertajné jednotce Task Force X a společně jsou vysazeni na nepřáteli obsazeném ostrově Corto Maltese. 

Klepněte pro větší obrázek

Režiséra "dvojky" studio Warner Bros. dlouho hledalo, uvažovalo se Melu Gibsonovi, Danielu Espinosovi, nebo Rubenu Fleischerovi (Zombieland), ale poté, co Marvel vyhodil Jamese Gunna (Strážci Galaxie) za kýmsi vyhrabané staré vtípky o pedofilii a znásilnění, Warner Bros. po něm hned sáhl všemi deseti. A James Gunn nelenil, napsal scénář a film natočil. Kameramana mu dělal Henry Braham, který s Gunnem točil i Strážce Galaxie Vol. 2.

Ve filmu si zahrají Margot Robbie, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Viola Davis, John Cena, Michael Rooker, Storm Reid, ale i Taika Waititi. Neuvidíme Deadshota z jedničky, kterého hrál Will Smith – roli původně měl dostat Idris Elba, ale nakonec pro něj Gunn napsal jinou postavu. Ve filmu se má mihnout taky Sylvester Stallone.

"Jednička" se proslavila tím, že Comic-Con trailer byl lepší, než celý film (pro připomenutí ho máte zde taky). Tak jsem zvědav, jak dopadne "dvojka". 

Témata článku: Filmy a seriály, Filmy on-line, Sci-fi, Trailer, HBO Max

Určitě si přečtěte

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

37 Jaromír Puk, Marek Čech

Jaromír PukMarek Čech
Filmy, které musíte vidět
9 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

9 tipů na nejlepší televizory, které si dnes můžete pořídit

I když ceny televizorů klesají a ani velké úhlopříčky už nejsou drahé, stále má smysl připlatit si za prémiové televizory. Vybrali jsme ty nejlepší, které vás překvapí kvalitním podáním obrazu i pokročilými funkcemi.

145 Jaromír Puk

Jaromír Puk
Televizory
Netflix začal varovat uživatele sdílející jeden účet ve více domácnostech

Netflix začal varovat uživatele sdílející jeden účet ve více domácnostech

109 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
Filmy on-lineNetflix
Ředitel České televize by chtěl zvýšit koncesionářský poplatek na 150 Kč

Ředitel České televize by chtěl zvýšit koncesionářský poplatek na 150 Kč

221 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
Česká televize