Sebevražedný oddíl: problémový James Gunn přinese akční jízdu roku, nový trailer musíte vidět

Podle dosavadních trailerů a zpráv to vypadá, že DC Comics může děkovat prudérnímu filmovému studiu Marvel, že kvůli pár starým vtipům vyrazil na minutu režiséra Jamese Gunna z natáčení filmu Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Ten okamžitě přijal nabídku natočit nový Sebevražedný oddíl. Perličkou je, že časem se to Marvelu rozleželo a James Gunn dostal nabídku, zda by laskavě třetí Strážce Galaxie přeci jen nenatočil. 

suicide_squad_ver36_xlg.jpg

Výsledkem výše zmíněného je, že dostaneme film, který by nikdy nevznikl. Tedy nebýt hyperkorektní reakce na pár starých vtipů. Sebevražedný oddíl (verze 2021) nese oficiálně stejný název, jako film z roku 2016, ale obsazení není zcela totožné, stejně tak děj je samozřejmě jiný.

James Gunn se postaral nejen o režii, ale také o kompletní scénář. Kameramanem je Henry Braham, ten s Gunnem točil už Strážce Galaxie Vol. 2. Co se hereckého obsazení týče, tak když pomineme hlavní hvězdy Margot Robbie a Idrise Elbu, tak si ve filmu zahrají John Cena, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Viola Davis, David Dastmalchian, Taika Waititi, žraloka má mluvit Sylvester Stallone.

Premiéra v kinech je 5.8.2021, zároveň má film premiéru na HBO MAX, u nás se ale na HBO Go objeví s několikaměsíčním zpožděním.

Určitě si přečtěte

Články odjinud