Sencor SIR 6000WDB: přenosné internetové/DAB+/FM rádio s Bluetooth

1. března 2020
TWEET SDÍLET
Sencor SIR 6000WDB: přenosné internetové/DAB+/FM rádio s Bluetooth

Novinka Sencoru míří na ty, kdo rádi poslouchají internetová rádia, ale nechtějí se omezit pouze na to. Jde vlastně o univerzální rádio, které "umí" příjem klasických FM stanic, digitálního DAB+ rádia a samozřejmě také internetové stanice, kterých je více než 26 000.

K tomu přidává dnes už standardní Bluetooth, takže lze také poslouchat streamovanou hudbu ze smartphonu. Potěší také podpora DLNA a UPnP. Přehrávat lze také hudbu přímo z USB, či z analogového vstupu, připojení k síti je přes WiFi. Rádio lze využít i jako budík, nechybí ani automatické vypnutí, k dipozici je i předpověď počasí, či aplikace pro Android.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokud jde o zvuk, tak je stereo, dvojice reproduktorů má výkon 2x 7 W, udávaný frekvenční rozsah je 84 Hz až 16 000 Hz, potěší odolná kovová krycí mřížka.

Cena novinky Sencor SIR 6000WDB se pohybuje kolem 2 800 Kč.

Zdroj: Sencor 

Témata článku: DAB+, Internetové rádio, Bydlíme s AV, Sencor

Určitě si přečtěte

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

12 nejlepších komedií roku 2019, které musíte vidět

Parazit, Tenkrát v Hollywoodu, Favoritka, Devadesátky, Rocketman, Zelená kniha, Žena na válečné stezce, Výjimeční, Deštivý den v New Yorku, Yesterday, Srážka s láskou, The Beach Bum. Třetí letošní výběr se nese v odlehčenějším duchu.

13 Marek Čech

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

30 ženských hereckých sex symbolů současnosti

Léa Seydoux, Lizzy Caplan, Alicia Vikander, Amber Heard, Joanna Kulig, Riley Keough, Lily James, Dakota Johnson, Bella Thorne, Alexandra Daddario a erotické scény, v nichž se objevily ve filmech a seriálech.

1 Marek Čech