Sencor
16. července 2022 • 18:10

Halo chcelo by to test ci hraju lepsie ako sencor sss6400 ktory hraje dobre

Zede Au
17. července 2022 • 11:58

Sencor sss6400 nehraje dobře, žádný takovýhle chrčítka nehrajou dobře, takovýhle piksličky nejsou repro, to je jen špatnej vtip. Odpad. Dávat za to i těch pár korun je vyhozování peněz z okna.

Milan2
17. července 2022 • 20:39

Asi nehrajou dobře, ale Sencor aspoň za svou "kvalitu" chce férové peníze, většinou. To, že ty chceš třeba výhradně to nejlepší, tedy i dost drahé, absolutně neznamená, že jiný nechce bt repráček za tisíc. A to z jakýchkoliv důvodů.

Zede Au
17. července 2022 • 22:58

O nějakým tom tvým "nejlepším" a podle tebe "tedy taky i dost drahým" tu nikdo nemluví, jak se mi tu "nenápadně" pokoušíš podsunout. Rozumná kvalita se dá koupit i levně, rozumně slušně hrající hrajítka se dají sehnat za pár tisícikorun (ale za tisícovku fakt ne, nežijeme v 70. letech) a bude to hrát jen asi tak o deset tisíckrát líp než tohle, ale holt lidi chtějí všechno zadarmo a pak si myslí, že když si koupí takovejhle nesmyslnej kus plastu za pár kaček, tak to bude hrát a vydávat zvuky "kvalitně" (no dyť je to přece Sencor!!!!!!) i když jen málokdo z těch co si tohle koupí vůbec ví co v případě hudby a zvuku to "kvalitně" znamená.
A ne, Sencor fakt nedělá nic kvalitního, ani nic co by za tu jejich kvalitu bylo za férovou cenu, Sencor je levnej výrobce kterej hraje jen na nízkou cenu, kvalita jejich výrobků je v drtivej většině případů prachbídná až nulová.

Milan
18. července 2022 • 21:09

Nějaký třeba student nebo někdo kdo má málo peněz skutečně do repráčku pár tisícovek nedá. Jo, přesně pro tyto lidi jsou recenze na sencory a spol.

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Zede Au
18. července 2022 • 21:33

Jestli ten student má mozek, tak pokud chce poslouchat hudbu a má málo peněz, tak si koupí sluchátka a píchne je do mobilu, tím získá stokrát vyšší zvukovou kvalitu než jaká leze z tohohle plastovýho šmejdu. Kdo si koupí tenhle plastošmuk, tak jen vyhazuje z okna i těch málo peněz co má, tudíž takovej jedinec nemá mozek a je zdegenerovanej. To ať se na mě klidně zlobí kdo chce jak chce.

Soro
19. července 2022 • 10:21

Zdegenerovanej mi přijdeš akorát ty, vytočenej článkem o levným bt repráku... Věř tomu, že jsou lidi, kteří chtějí nebo potřebují aby zvuk hrál pro víc lidí (proto tvoje zdegenerovaná rada se sluchátky je k ničemu) a opravdu nemají moc peněz nebo je kvalita zvuku netrápí tolik, aby utráceli tisíce za bluetooth reproduktor.. a řekl bych, že hodně o tomhle vypovídá i to, že jedním z nejprodávanějších bt repráků, je JBL Go, který stojí pár stovek a je k vidění opravdu všude..

Milan2
19. července 2022 • 10:53

Ty si fakt komik. Já taky nejsu cílovka, ale je to úplně jedno, někomu Sencor stačí. Když nechtěj, tak nechápej.

Funai
16. července 2022 • 12:47

Tomu dizajnu "a lá termoska" neviem prísť na chuť....

Určitě si přečtěte

Články odjinud