Sennheiser CX 400BT: nová True Wireless sluchátka budou konkurovat AirPodům

1. září 2020
TWEET SDÍLET

Známý německý výrobce sice prodává svá True Wireless sluchátka Momentum True Wireless 2, ty ale svojí cenou (7 990 Kč) patří mezi nejdražší modely na trhu. Nová sluchátka Sennheiser CX 400BT mají nabídnout nekompromisní zvuk nejvyššího modelu, ale za dostupnější cenu. 

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka CX 400BT  jsou osazena stejnými 7mm měniči, které jsou ve vlajkovém modelu. Ty nabízejí frekvenční rozsah Hz až 21 000 Hz a zejména kvalitní zvuk, hutné a rychlé basy, čisté středy a jasné a čisté výšky. Kladem sluchátek Momentum 2 je neutralita, rychlost a přesný zvukový projev. To vše chce Sennheiser nabídnut i u levnějšího modelu, na rozdíl do vlajkové lodi však nemá CX 400BT aktivní potlačení hluku. 

Nechybí však možnost osobního nastavení zvuku, vestavěným ekvalizérem lze upravit charakter zvuku dle vlastní chuti – zda bude zábavný, nebo čistě neutrálně audiofilský záleží jen na majiteli. Personifikovat lze také dotykové   ovládání, hlasový asistenti Siri a Google Assistant jsou také podporováni. 

Sluchátka mají Bluetooth 5.1, nabídnou kodeky AAC, aptX a SBC, jsou tedy určena jak pro Android, Apple, ale také pro PC. Nemá chybět ani Multipoint. Výdrž baterie bude 7 hodin na jedno nabití, pouzdro zaručí energii na další 13 hodin poslechu.

TWS sluchátka Sennheiser CX 400BT se mají prodávat v černé a bílé, oficiální cena v ČR má být 5 400 Kč, prodej by měl začít během září.

Zdroj: TS, Panter

Témata článku: Hi-Fi, Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Sennheiser

Určitě si přečtěte

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Android TV: Jak jednoduše dostat obraz z telefonu do TV [video]

Máme zde Miracast, Google Cast, ale co dělat, když ani jedno nefunguje? Pokud potřebujete zobrazit obsah telefonu na velké obrazovce televizoru, recept je jednoduchý.

7 Tomáš Holčík

Tomáš Holčík
Televizory
40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

40 ženských erotických symbolů osmdesátých let

Kim Basinger, Kathleen Turner, Melanie Griffith, Bo Derek, Nastassja Kinski, Phoebe Cates, Rebecca De Mornay, Valérie Kaprisky, Sophie Marceau, Francesca Dellera, Isabelle Adjani a jejich smyslné scény ve filmech.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy
40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

Sharon Stone, Gina Gershon, Salma Hayek, Cameron Diaz, Demi Moore, Pamela Anderson, Kate Winslet, Jennifer Lopez, Elizabeth Hurley nebo Nicole Kidman a jejich odhalené scény ve filmech.

13 Marek Čech

Marek Čech
Filmy
Pozor. Konec DVB-T neznamená konec koncesionářských poplatků pro ČT a ČRo

Pozor. Konec DVB-T neznamená konec koncesionářských poplatků pro ČT a ČRo

** Necháte si televizor s DVB-T? Poplatky se vás stejně týkají. ** Jaký je oficiální výklad zákona a co říkají ČT a ČRo? ** Proč je zákon špatně a měl by se změnit?

92 Lukáš Václavík

Lukáš Václavík
Přechod na DVB-T2DVB-T2
40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Monica Bellucci, Eva Green, Scarlett Johansson, Megan Fox, Mila Kunis, Christina Hendricks, Margot Robbie, Léa Seydoux, Alicia Vikander a erotické scény, v nichž se objevily.

Marek Čech

Marek Čech
Filmy