Sennheiser CX 400BT: nová True Wireless sluchátka budou konkurovat AirPodům

1. září 2020
TWEET SDÍLET

Známý německý výrobce sice prodává svá True Wireless sluchátka Momentum True Wireless 2, ty ale svojí cenou (7 990 Kč) patří mezi nejdražší modely na trhu. Nová sluchátka Sennheiser CX 400BT mají nabídnout nekompromisní zvuk nejvyššího modelu, ale za dostupnější cenu. 

Klepněte pro větší obrázek

Sluchátka CX 400BT  jsou osazena stejnými 7mm měniči, které jsou ve vlajkovém modelu. Ty nabízejí frekvenční rozsah Hz až 21 000 Hz a zejména kvalitní zvuk, hutné a rychlé basy, čisté středy a jasné a čisté výšky. Kladem sluchátek Momentum 2 je neutralita, rychlost a přesný zvukový projev. To vše chce Sennheiser nabídnut i u levnějšího modelu, na rozdíl do vlajkové lodi však nemá CX 400BT aktivní potlačení hluku. 

Nechybí však možnost osobního nastavení zvuku, vestavěným ekvalizérem lze upravit charakter zvuku dle vlastní chuti – zda bude zábavný, nebo čistě neutrálně audiofilský záleží jen na majiteli. Personifikovat lze také dotykové   ovládání, hlasový asistenti Siri a Google Assistant jsou také podporováni. 

Sluchátka mají Bluetooth 5.1, nabídnou kodeky AAC, aptX a SBC, jsou tedy určena jak pro Android, Apple, ale také pro PC. Nemá chybět ani Multipoint. Výdrž baterie bude 7 hodin na jedno nabití, pouzdro zaručí energii na další 13 hodin poslechu.

TWS sluchátka Sennheiser CX 400BT se mají prodávat v černé a bílé, oficiální cena v ČR má být 5 400 Kč, prodej by měl začít během září.

Zdroj: TS, Panter

Témata článku: Hi-Fi, Sluchátka, Bezdrátová sluchátka, True Wireless, Sennheiser


40 ženských sex symbolů 21. století

40 ženských sex symbolů 21. století

Tyto filmy a jejich hvězdy, které se nestyděly, máme ještě v živé paměti. Oproti minulým dekádám se filmaři nebáli otevírat dosud tabuizovaná témata.

Marek Čech
Filmy a seriály
Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Netflix: 25 nejoblíbenějších filmů a seriálů v říjnu 2021

Tyto filmy a seriály jsou teď na českém Netflixu nejoblíbenější. Nerozlišujeme žánr, stáří ani hodnocení na filmových webech. Jde o souhrnnou oblíbenost za poslední týdny, kterou zjišťuje web FlixPatrol.

Ondřej Králík
Netflix
Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Nejvíc sexy holky ve filmech: 60 nejslavnějších erotických symbolů

Krásné ženy jsou pro mnohé erotické a sex symboly. Vybrali jsme ty nejslavnější z několika desetiletí filmové a seriálové tvorby. Najdete zde nejen fotografie, ale také název díla, které herečku proslavilo.

AVmania.czMarek Čech
Filmy a seriály
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

40 největších ženských hereckých sex symbolů 90. let

V 90. letech už nemůže být o prudérnosti žádná řeč, a tak se vesele odhalovaly i největší hvězdy Hollywoodu. Kdo překoná Sharon Stone a její rafinované přehazování nohy přes nohu?

Marek Čech
Filmy a seriály