8
Fotogalerie

Sennheiser CX 400BT: nová True Wireless sluchátka budou konkurovat AirPodům

Známý německý výrobce sice prodává svá True Wireless sluchátka Momentum True Wireless 2, ty ale svojí cenou (7 990 Kč) patří mezi nejdražší modely na trhu. Nová sluchátka Sennheiser CX 400BT mají nabídnout nekompromisní zvuk nejvyššího modelu, ale za dostupnější cenu. 

Sennheiser-CX-400BT-lifestyle-resize-920x613.jpg

Sluchátka CX 400BT  jsou osazena stejnými 7mm měniči, které jsou ve vlajkovém modelu. Ty nabízejí frekvenční rozsah Hz až 21 000 Hz a zejména kvalitní zvuk, hutné a rychlé basy, čisté středy a jasné a čisté výšky. Kladem sluchátek Momentum 2 je neutralita, rychlost a přesný zvukový projev. To vše chce Sennheiser nabídnut i u levnějšího modelu, na rozdíl do vlajkové lodi však nemá CX 400BT aktivní potlačení hluku. 

Nechybí však možnost osobního nastavení zvuku, vestavěným ekvalizérem lze upravit charakter zvuku dle vlastní chuti – zda bude zábavný, nebo čistě neutrálně audiofilský záleží jen na majiteli. Personifikovat lze také dotykové   ovládání, hlasový asistenti Siri a Google Assistant jsou také podporováni. 

Sluchátka mají Bluetooth 5.1, nabídnou kodeky AAC, aptX a SBC, jsou tedy určena jak pro Android, Apple, ale také pro PC. Nemá chybět ani Multipoint. Výdrž baterie bude 7 hodin na jedno nabití, pouzdro zaručí energii na další 13 hodin poslechu.

TWS sluchátka Sennheiser CX 400BT se mají prodávat v černé a bílé, oficiální cena v ČR má být 5 400 Kč, prodej by měl začít během září.

Zdroj: TS, Panter

Určitě si přečtěte

Články odjinud